Přejít na obsah

Poistky od rádia?


firemp3

Doporučené příspěvky

Zdravím vás, mam octu 2 predFL 2011 tour s interierom a elektrikou O2FL, hral som sa s rádiom a nejako prestalo isť :D
Otázka:

- Má octavia osobitnú poistku pre napájací kábel k rádiu? Lebo v manuále som nič ako " rádio " nenašiel.
......Rádio je 100% funkčné aj káble, ale myslím, že som odpálil poistku. Vyskúšal som pomocou LED12V zistiť či koncovká má prúd, tak ledka zasvietila jedine v prípade V1 (pozri obrázok) vyskúšal som všetky kombinácie .... no ked som pozrel do papierov od napájania rádia, tak zdroj elektriny pre rádio by mal isť z pozície V2 no ked som napojil LEDku do pozicie V2 tak nesvietila, preto si myslím, že by to mohli byť tie poistky

Dúfam, že som to zrozumitelne vysvetlil, vedel by mi niekto pomôcť?

post-68519-0-17620100-1374874331_thumb.j

Editováno: , autor: firemp3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím :-(
Tak som sa bol opytať v škodovke, a povedali mi, že rádio nemá samostatnú poistku, a neviem čo mám robiť, rádio proste nefunguje, skúšal som 3 rôzne rádia, pomôže iba ísť do servisu opraviť elektrinku? Neviete koľko také niečo stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

podle manualu je radio jistene 15A pojistkou (nejspis modra?) cislo 19 v E-Boxu  a samo radio ma 10A pojistku, presnou pozici 2x12V trvalych v 8-polove svorkovnici co mas na obrazku nejde z manualu urcit, jsou to dva cerveno-bile kabely, kostra je hnedy kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...