Přejít na obsah

Podzimní sraz 2013


Bajuszka

Doporučené příspěvky

to jako plánuješ dělání blatníku na prosinec či co, vždyť je září, tak to udělej dřív ne, máš na to ještě 3 měsíce a druhá věc je, že nevim jestli do hospy pojedu autem, možná jo a pak modrý anděl no, ale je fakt, že mimopražskejm nic jiného nezbívá

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prvý dělá se mi to TURBO a jako to taky nevím kolik bude stát :( A jako 35 000 mi stála oprava nabouraného auta do toho to TURBO:( Pardón ,ale peníze netisknu. Takže to musí postupně. 

 

omlouvám se,ale je to tak :(

 

Takže se musí něco našetřit aby to bylo do zimy hotové. Ale už mám plán jak to pořešit tak by to mělo toho 13,14 být ready. Ale 6,7 určo nestíhám. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uvidíš za kolik bude turbo, záleží jestli repas, ale ani to třeba nebude třeba, možná jen pořádně vyčistit okolo těch lopat, ale to už se dostáváme jinam, což do tohoto vlákna nepatří

 

a nebo udělat blaťas po vánocích, no uvidíš sám a hlavně taky dle ostatních, jaký termín bude vyhovovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj, nemelo by to predvanocni posezeni v Praze mit samostatne vlakno, at se nemichame tady v podzimu a pripadne i lidi, co to tu nesleduji maji sanci to zjistit?

 

 

Jinak se samozrejme zucastnim. V terminech jsem vcelku volny, takze to necham naostatnich.

 

Ti, kteri na predvanocnim posezeni nebyli, by asi meli vedet, ze jde o to se sejit, ne nutne sjet (v Praze by bylo asi komplikovane parkovat 10 aut apod.). Cili lidi dorazi tak, jak se jim to hodi. Zadna spolecna fota auto apod. Pokud to bude na Smichove,ja sobne prijedu asi MHD, jelikoz to mam za bukem a dam si aspon pivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to tak ctu asi budu jedinej abstinovat. :D . Kazdopadne prosim co nejdrive hodit termin kdy (-:. Abych je v praci bombardoval aby mi napsali a dali volno :D. Ale urco jsem pro 13,14. Takze kdyby klaplo toto datum tak nahlasim volno a i bych si zajistil nejaky prespanicko nekde v hotylku abych mohl slozit hlavu a dat jsi nejakyho pivacka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte na jarní sraz pozvat lidi co mají dvojkové SuperBy? :-) To mě jen tak napadlo :-) Kdyžtak se k tomu vyjádřete ostatní :-) Každopádně bylo by fajn určit už datum jarního srazu aby si všichni mohli s předstihem nějak zařídit volníčko :-)

 

Za mě říkám, že já bych už jel asi od středy když by se někdo kemě přidal :-) Ale to jen v případě když ještě někdo dojede a nebyl bych tam sám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuba už nad tím uvažoval, že jim napíše na podzimní sraz, ale nějak to nestihl uskutečnit :)

Za mě by to nebylo špatné se s něma spojit a pokochat se dvojkama :) 

 

Honzíku, pokud to bude v týdnu, kdy mám krátký týden, tak bychom taky jeli od středy či čtvrtka ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo to neni špatnej nápad, na sraze se o tom taky Kuba zmiňoval, jen se bojím až pak dvojkového uvidím aby se mě potom po něm moc nezachtělo :D Ale s vému budu věrněj hoodně dlouho! Jinak nemám nic proti.

 

Jinak já se k Tobě rád přidám Honzo, když bude datum dopředu tak neni problém si zařídit volníčko a to bych už vzal i přítulku :)

 

Btw: Dnes jsme Tě Baru s přítelkou viděli v plném pracovním nasazení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bystřička je asi nej ze všech srazů na kterých jsem byl :-)

 

 

Sprchy nejsou na peníze

je tam venkovní posezení přístřešek když prší...

velky gril vše :-)

Krásná krajina

chatky si ce starší ale bohatě stačí :-)

 

Prostě je to luxus :-) a to nemluvě o ping pong stolu kuchyňce klubovně.... kuchyňka je vybavena varnou konvicí atd... No nebudu dál psát kdo byl ví kdo nebyl neví :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ten jarní někde v Čechách :)

Sice jsem řekla, že Čechy organizovat nebudu/em, ale pokud se Čechačci k tomu nebudou mít, tak nám asi nic jiného nezbyde :/ Ale tím nedávám najevo, že se na to máte vykašlat a nevymyslet něco. Takže hurá na věc a někdo se toho chytněte z tamtěch krajů :p 

 

Bystřičku bych nechala na podzim :) 

Jinak Honzíku, jak už jsme si řekli, není problém se kdykoliv domluvit zavolat tam a sjet se tam jen tak mimo sraz :)

 

Bája

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju slova "aspoň bych to měl blízko" !!!

 

Ale to už tady radši neřeším... Už tady je dost příspěvků  k těmto slovům....

 

Jinak kdyby jsi se chtěl po něčem podívat, tak se koukej po něčem, kde je fajn, jsou tam nejlépe chatky od 2 osob až třeba po 4 osoby, pokud možno, aby tam mohli i pejsci, protože dva jsou tak nějak se srazema už spjati :) a hlavně aby se tam vešlo tak cca 15 aut a 20 osob :) Jo a aby auto mohli až k chatkám... 
Kdyžtak mě někdo doplní, co je potřeba, ale my jak jsem scháněli teď podzimní, tak jsme se tohodle drželi  :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...