Přejít na obsah

Podzimní sraz 2013


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Už se ví kam se pojede na nějakej oběd nebo vyjížďku? Mám takovej tip zajet na Kohůtku. Je to cca. 43km od kempu a zhruba 45 min cesty. Dělají tam luxusní borůvkový knedlíky a jsou tam vyhlášený. Je tam zároveň velký parkoviště v kopci na dobrý fotky Supů. A hlavně jsou tam parádní panaromata :) Mrknite, zvažte to http://www.kohutka.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zas napadl takový plán :-) Neni to uplně můj nápad ale také jsem pomohl k jeho spracování :-)

Člověk so projede krásně okolím lesíkem atd. A mrkne se na Pustevny kde by byl fajn obídek :-) A posléze poklábosení u kávičky nebo palačinek jako dezert :-)

 

Odkaz na trasu

http://www.mapy.cz/#!d=muni_480_1&x=18.187308&y=49.448717&z=11&t=r&l=15&rc=18.264596_49.488913_18.119275_49.427398_18.017462_49.422616&rl=Prost%C5%99edn%C3%AD%20Be%C4%8Dva%2C%20okres%20Vset%C3%ADn_Vala%C5%A1sk%C3%A1%20Byst%C5%99ice%2C%20okres%20Vset%C3%ADn_Byst%C5%99i%C4%8Dka%2C%20okres%20Vset%C3%ADn&rp={%22criterion%22%3A%22fast%22}

 

Odkaz na restauraci

http://www.libusin-mamenka.cz/

 

Co se týče délky trasy/projížďky je to pouhých 37km takže ideální semtam dokopečka ale fajn :-)

Restaurace Libušín má taky super výběr co se týče jídelníčku,ale nelze na něj poslat odkaz ( klikněte na http://www.libusin-mamenka.cz/ pak na Cz vlajku / libušín uprostred restaurace a jídelní lístek )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vás o5 zdravím po dlouhé době Supí bando jak jsem sliboval tak dorazím :) jen musím ještě doladit pár věcí na Supíkovi tak neplačte že nechodím na tohle fórum :D  Jinak kdo bude vyrážet z Prahy nebo z Plzně :D ?

 

Jinak posílám pozdrav z Rakouska od jezera a je tu krásné teplo :D (Ossiach)

Editováno: , autor: Drizzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi všichni nesedíte na PC při pátku, tak už anketu uzavřu ;)

Takže "Podzimní sraz Supů" se tedy uskuteční 13.-15.9.2013 na "Bystřičce Chatová osada pod Hrazí" :) 

Přidám fotografii, jak se k osadě dostat, jelikož nevím, zda-li jste se všichni na www osady koukali. Snad všichni trefíte :D http://www.bystricka.cz/pod_hrazi/index.php

 

Seznam přihlášených:

Bedruna                Pá-Ne (2+pes) 

Airman64              Pá-Ne (1) 

Tarantulas            Pá-Ne (1) 

MrChodny              Pá-Ne (1) 

Nemo.x                 So-Ne (1) 

Čuzíkovi                 Pá-Ne (2+pes) 

Drizzy                   Pá-Ne (1) 

Michael91              Pá-Ne (2) 

Vick                       Pá-Ne (2) 

Ace Ventura           Pá-Ne (?) 

MoravecMilan21    So-Ne (1) 

 

Všichni si tedy berete své přikrývky či spacáky na spaní. Co se týče ohniště a jak je to přesně v osadě se sprchami zjistíme. Nebylo by na škodu, nevím, kdo měl minule prodlužku a varnou konvici asi přibrat opět sebou, ať si můžeme ranní kafe udělat u chatek a nemusíme nikam do kuchyňky :) Potom poprosím MrChodny, aby tedy nezapomněl na altán ;) Jen tak kolik osob se asi pod něj vejde ať popřípadě seženeme ještě jeden? Bude nás cca kolem 15osob. Na přání Vickyho vodárnu přibalíme a máme i kamínky ;) 

A co se týče restaurace, nebojte někde se najíme :D Bude to zařízeno podle počasí ;)

To je asi zatím všo a jak se spojíme s osadou dáme pak info sem ;)

Jakékoliv připomínky klidně pište ať to tady neburácím jen já :D

 

Zatím pěkný páteční večer a víkend ;)

Bája

post-78082-0-42866100-1377887435_thumb.j

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu máme info z Chatové osady ;)

- cena je za lůžko, ne za chatku

- máme rezervovaných 7 chatek (pro případ, že by ještě někdo dojel, takže pokud ještě o někom víte dejte mu vědět!)

- sprchy - teplá voda teče celý den a nejsou za poplatek

- ohniště mají, popřípadě mají i na půjčení grily

- budeme tam v podstatě jen my Supí banda a další 4 osoby

- co se týče lednic, tak jsou 2 v kuchyni, není problém si tam cokoliv dát a ještě k tomu, když tam bude prázdno

 

Takže teď už jen objednat pěkné počasí a hurá na sraz ;)

 

Bája a Kuba

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ták počasí je obědnáne mělo by pršet jen v noci jak budeme spát tak by nám to vadit nemělo :-)

 

Jinak já zatim nelešťím, protože ještě parkrát musím vyjet tak bych zase lambo měl špinave jak bravek :-)

 

Jinak já chci dojet před 11 hodinou abych si mohl zaparkovat u přehrady a dát si tam gáblík a v případě velkého tepla se okoupat v přehradě :-)

 

Přidá se nějaké ranni ptáče kemě v ten pátek ?

 

 

( minulý rok v září sem se ještě koupal na Horní Bečvě v nádrži a bylo super a to je od bystřičky 25 km ) :-)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umlklé to tu je ale sleduju to :) Já zatím přemýšlám jak pořádně vygruntuju auto a co na něm ještě upravit, a doufám že hlavně nebude zlobit.

 

Jo jednu otázku bych měl, berete si něco na posezení, nějaké rozkládací křesla, stoličky nebo tak něco? Jestli si mám vzít?

 

Airman: My červenáčci přijedem nějak odpoledne 2-3 +/-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Židličky na sezení se nikdy neztratí a stoleček by taky určitě nebyl k zahození. Takže pokud něco takového skládacího máš, určitě ber, to se neztratí.

My zkusíme taky něco zchrastit a vzít, ale kdo ví... Možná tam dokonce nějaké lavice a stoly budou.

 

Airman: Honzíku, vem si potom teda z internetu číslo na ten kemp a jak tam pojedeš tak jim zavolej. Pravděpodobně tam budeš jako první vlaštovka a oni chtěli ať se jim dá vědět ohledně prvního příjezdu. Rezervace je na mé jméno (Novák Jakub).

 

Tarantulas: Jo jo viděl bych to na příjezd tam tak kolem té druhé, max třetí. Já v pátek bohužel ještě do práce musím, ale zavolám ti v ten pátek a domluvíme se na přesném času našeho předsrazíku.

 

Jinak pro všechny, berte si pohoštění a občerstvení sebou. V blízkém okolí kempu není žádný obchod, pouze až kousek dál ve vesničce a to pouze v sobotu a do 11:30... A tam toho taky asi moc nebude, tak jedině na výjižďce by se dalo někde zastavit a nakoupit...

 

Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...