Přejít na obsah

Podzimní sraz 2013


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Pokud to z organizuje někdo v čechách tak neni problem :-) Já bych byl pro nějakou horskou oblast :-) Šumava ( hodně lidi si ji pochvalovalo, už tam jeden sraz byl ) nějaké hory :-) a klidně už od středy do neděle :-) Pokdu to nikdo nezorganizuje tak to bude pravděpodobně asi Vranov nad Dyjí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo třeba Rozkoš u Náchoda, tam to taky neni špatný

 

jinak teď to semnou na sraz vypadá bídně, jsem dva po operaci a bolí to jako kráva, takže řízení zatim bohužel nepřichází v uvahu, což mě dost štve, přikládám foto jak vypadá moje noha, podle čehož si můžete udělat obrázek a do příštího víkendu to asi neroschodim

post-57984-0-56994600-1378409343_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na tebe myslela :) Jak to s tebou vypadá, zda-li už to máš za sebou apod. První dny po operaci kolena jsou prý hrůza, takže vůbec nezávidím a přeji pevné nervy s bolestma :( 

Je to škoda, ale příští sraz už s tebou určitě výjde ;) Do třetice všeho dobrého ;)

 

Jinak ano jarní sraz by měl být někde v Čechách, pokud ovšem, jak už psal Honzík se toho někdo z Čecháčku ujme ;) (Jinak není to žádná sranda něco organizovat pro tolik lidi :D )
Tak doufám, že ten v našem podání se povede a bude Vám na Bystřičce fajně :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Airman:

Dělám menší objednávku na obautodily.cz a narazil jsem na tento led pásek (viz odkaz) Viděl jsem to u Tebe, a moc se mi to hotové "Las Vegas" jak říkáte líbí. Ta prťavá žárovička co tam je, je opravdu na nic, mám tam zatím ledku když jsem nedávno předělával interiér na led, ale furt to neni ono. Myslíš že bych to mohl objednat a na sraze by jsi mi to tam montl?

 

http://www.obautodily.cz/eshop/ledky-zarovky-xen-prestavby/zarovky_ledkove/samolepici-led-pas-90cm-45ks-smd-led-ciry-id:5452.eshop

 

Doktorone: Třeba to pude a budeš schopen dofrčet, škoda že nemáš automat. Bílej Sup tam bude jinak chybět. Přeji brzké dání se dohromady! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle pásek nemá udanou svitivost a jestli to je teplá nebo studená.... Pokud chcete vy dva kluci ušatí mohu obědnat pásky a namontovat vám je :-) timpádem ale musíte počítat že poštovné budeme dělit dvěma popřípadě více lidma když se ještě někdo ozve kdo by to chtěl ? Hm ? Poštovné nebude více jak 100 kč celkově  :-)

 

Ten muj pasek je ověřený a všem stále svítí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...