Přejít na obsah

Xenon občas svítí občas ne


spacewerk

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás

 

setkali jste se už s poruchou, kdy přestal svitit jeden xenon u mě pravej...

vymenil jsem vybojku a nic...tak sem to neřešil a najednou se ten den co byla menena vybojka asi po cca třech hodinách chytla a svítila.

opakovaně jsem vypnul zapnul svetla a vždy se xenon chytnul.

 

když vyndám klíček ze zapalování a zpátky zandám pak se chytne, ale zjistil jsem, že když zamknu auto centrálem pak hned odemknu a zapnu svetla tak už nenaskočil...

 

poprvý se mi to stalo tak, když jsem aktivoval  problikem CH, tak další start už se lampa nechytla..

dneska sem jel do práce po startu se nechytla a behem jizdy se rozvitila-v práci x krát nabíhala- po zamknutí a odmeknutí už ne e...

když to svítilo zkoušel jsem jestli to neni nejakej prechodak nebo neco takovýho a na vibrace to vliv nemá. 

 

netušíte náhodou? zda to muže behjt trafo u výbojky nebo jednotka svetla xenonu co je vespod.....

 

nic podobneho jsem zde nenašel jako problem--->nevite tedy co by to mohlo být za špek?????

Editováno: , autor: spacewerk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám podobný problém. Mě xenony svítí oba, normálně. Ale když aktivují problikem "Coming Home" tak se nerozsvítí ani jeden, i když kontrolka světel svítí...

 

Nejprve se mi rozsvěceli oba, pak přestal ten "na straně řidiče" teď už ani jeden.

 

Bohužel, nemám ponětí čím to je / jak to opravit.

Editováno: , autor: Prochy20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove tak resume na zaver problemu:

 

vše zpusobovala vlhkost uvnitř lampy zpusobena abenci krytky vybojky.

Resp vlhokst nebyla znatelná zvenci ale zachycovala se v nejnižšim bode kde je bohužel i konektor pro jendotku xenonu, do který tímto teklo a ta se timto odporoučela.

Po vymene jednotky a vysuseni lampy vse OK jeden den- druhy den opet nesvitila

Problem byl opet v koenktoru lampy a jednotky kde je miniaturni vakl a  tim i prechodak po najsutovani konataktu to zatim slape jak má!

Naklápeni je rovnez vyreseno - v jednotce 55 (regualce dosvitu) byla sporadicka chyba o poruse motoru nastavovani -po vymazu vse slape. takze diky vsem za pomoc a snad toto vlákno pomuze i dalším

 

jinak jednotku jsem koupil za peknejch 1500,- v praze na bohdalci u profika na xenony mužu jen doporučit- super přistup super ceny ochota a hlavne znalosti v oblasti  xenonu maximalni 

Editováno: , autor: spacewerk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...