Přejít na obsah

Mail do skodovky


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Kuciiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jak byl ten mail na tu ochotnou pani ze skodovky - pamatuju si, ze se jmenovala nejak Helena Bruchova - ale to si fakt nejsem jistej.

Potreboval bych si na neco postezovat, tak kdyby mi nekdo ten mailik postnul, udela mi radost ;)-_-

No to bude asi tohle...helena.bruchova@skoda-auto.cz

Staci pouzit google:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaaaale, chtel jsem se poinformovat, co delat s mym problemem s odvetravanim palivove nadrze, kdyz servis to chce neustale dokola resit vymenou nadobky s aktivnim uhlim a ventilu. Je to chyba, ktera nastesti nema na nic vliv, takze to nejak nehrotim, jen chci zkusit, co mi odpovedej ze skodovky.

Jeste jim napis, kterej idiot vymyslel to, ze kdyz potrebujes plexi pred budiky tak ti reknou, ze si mas koupit cele nove budiky, ze plexi se neprodava samostatne - HOVADA! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaaaale, chtel jsem se poinformovat, co delat s mym problemem s odvetravanim palivove nadrze, kdyz servis to chce neustale dokola resit vymenou nadobky s aktivnim uhlim a ventilu. Je to chyba, ktera nastesti nema na nic vliv, takze to nejak nehrotim, jen chci zkusit, co mi odpovedej ze skodovky.

Jeste jim napis, kterej idiot vymyslel to, ze kdyz potrebujes plexi pred budiky tak ti reknou, ze si mas koupit cele nove budiky, ze plexi se neprodava samostatne - HOVADA! ;)

ja je chapu, oni kupuji palubku jako celek od Siemens VDO. Nevim jestli sem ji nekomu nedaroval - pokud ne, tak byza dobrou cenu prencham ch mel mit jednu celou z classika... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...