Přejít na obsah

Software v mobilnim telefonu


Davon

Doporučené příspěvky

Povidej ;)

Povidam povidam pohadku, o osklivem zlutem kacatku, ktera neposlouchalo svou maminku, snedla ho liska za chvilku. Ivanku Ivanku Ivane, podivej se na svet a pak na me, ty mas velky ocas no to je skvost, ten musi byt tvrdy jako kost. Desna san 7 hlav majici, k obedu k veceri princezny zrajici... ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oj ty štědrý večere,

kdybych já byl barevný,

měl bych život nádherný.

živil by mě český stát,

já jen tančil, pil a krad.

Souložil bych jako kanec

a peněz měl plný ranec.

Po světě pak cestoval,

v Strassburgu si stěžoval.

Nezabýval bych se prací,

živil bych se emigrací.

Příslušníci jiné rasy

mají u nás zlaté časy.

I ten Cikán zdivočelý

ze Spiše i Pováží,

houfně do Čech stěhuje se

za svou černou pakáží.

Vítej v zemi zaslíbené

náš národní hoste!

Díky tobě populace

zkvalitní a vzroste....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oj ty štědrý večere,

kdybych já byl barevný,

měl bych život nádherný.

živil by mě český stát,

já jen tančil, pil a krad.

Souložil bych jako kanec

a peněz měl plný ranec.

Po světě pak cestoval,

v Strassburgu si stěžoval.

Nezabýval bych se prací,

živil bych se emigrací.

Příslušníci jiné rasy

mají u nás zlaté časy.

I ten Cikán zdivočelý

ze Spiše i Pováží,

houfně do Čech stěhuje se

za svou černou pakáží.

Vítej v zemi zaslíbené

náš národní hoste!

Díky tobě populace

zkvalitní a vzroste....

Výstižné a parfektně podané :punk::punk::punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem bezradny, jsou to zmrdi kam se podivam! Mel jsem telefon 3x ve znackovem servisu se stejnou vadou, 2x byla udajne odstranena prehranim softu, napotreti tvrdi, vada se nam neprojevila. Tak jsem se s nimi lehce chytl :D a telefon si vzal zpet, jeste tentyz den telefon vykazoval jimi neprojevenou vadu. Volal jsem tam chytrolinum zpet a rekli mi, mate zavadu?tak to privezte... VYsmech do ksichtu... Proste chci vratit prachy za ten srac, ale 3 protokol o servisu mobilu se zjistenou vadou z nich nemuzu dostat ikdyz ten telefon softwarovou vadu vykazuje, ale ne ve chvili, kdy si clovek rekne, dela si to on jak chce, coz je jasny, ale technik toto asi nepochopil...

Mate nekdo radu jak s tim dale? :(

Jeste bych rad uvedl, ze kdo chce poradit tim, ze rekne davej to tam dokud to neodstrani, tak na to vazne nemam za 1. cas stat frontu na prijem i vydej a za 2. vubec zadnou naladu se divat jak se mi smejou! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 davon: Mám úplně stejnej problém a řešení je zapálit servis :unsure: Nechával jsem tam foun už asi 5x a vysloveně jsem žádal o delší testování což prý dělají a do 24 hod. mě přijde SMS, že si mám vyzvednout a že se neprojevuje.

Jinak kdyby to byla N6230 tak tam se to dá uhrát na nefunkční BT s připojením na net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za telefon?

edit: to že mobilní, to vim ;)

Je to jinak velice dobra :D Nokia 6280 ;) A snad jeste bude, dokud ji nerozslapu...

@Davon: i ten telefon máme stejný!!! :wallbash::wallbash::angry:

Co s tim mas a jak si pocinas??? :huh: O kom vim v mem okoli, nejsem totiz jediny kdo ma softwarove problemy. Nyni mi to zniceho nic zamrzlo a je na displayi registrace sim karty se nezdarilo, to jsem jeste nevidel... Byl jsem tam dnes a bylo tam ve fronte ccA 30 lidi, kazdy je u okenka ci jak se to da nazvat cca 5 minut, bych tam shnil... :angry::angry::angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá si tak trochu co chce, občas zamrzne a musí ven baterie...

Zkouším to teď pře kamoše co má znamého na servisu.

Nejhorší je pro mě ten čas!!! Stál mě dost prachů na to abych ho měl po servisech! :aggressive:

Měl jsem ho prodat ať si poradí nekdo jiný...(je to hnus, ale ta nej cesta)!!! kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá si tak trochu co chce, občas zamrzne a musí ven baterie...

Zkouším to teď pře kamoše co má znamého na servisu.

Nejhorší je pro mě ten čas!!! Stál mě dost prachů na to abych ho měl po servisech! :aggressive:

Měl jsem ho prodat ať si poradí nekdo jiný...(je to hnus, ale ta nej cesta)!!! kol100

Ja bych ho mohl prodat hned, 5500,- mi za nej ve vykupu daji hned, mozna vice, je se vsim (krabice, zarucak, stari 4 mesice), ale 6000,- se mi nechce ujet na telefonu, takze musim proste na krev se servisem... ;)

Az mi vrati prachy, mam dilema, zda vzit N70 za 6000,- novou, nebo N80 za 13000,- novou, nebo N73 za 12000,- novou. Vy co mate N70 ci neco z vyse uvedenych, jaka je vydrz pri beznem pouzivani? ( denne 10 minut volani, sms max.2 denne, hrani her nee... ) ??? :huh:

6280 pri tomto pouzivani vydrzi 6 dni! Super telefona na vydrz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ten průlet prachů je brutál!!! :doh

N73 mi teď půjčil kámoš a moooc se mi líbil, ale vyzkoušený ho nemám! -_-

To jo, ale dat zase 13 za phone, kterej na tom bude podobne smejdsky? Co kus cehokoli, to smejd cim dal vice... Co treba Nokia E50?E60?3250? Lepsi ceny... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon: Ty provolas 10 minut denne, posles 2 textovky a chces telefon za 13?? Nestacil by ti nejaky uplne obyc? ;) Jen se ptam pac pri takhle malym objemu provolanych minut vidim jako uplne zbytecne cpat do mobilu tolik penez -_-

zrovna sem to mel na jazyku...kdyz telefon se symbianem a hafo funkcema tak pokud ho pouzivam denne na vsechno...ja mam V3Xko od Motoroly a je to to co potrebuju, na tech mych 300 sms a 4H mesicne to je akorat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...