Přejít na obsah

Software v mobilnim telefonu


Davon

Doporučené příspěvky

Ja ted budu jednoho symbiana reklamovat u Siemensu, tak mi drzte pesti :smich::D;)

vitto: Presne tak ;) 13 tisic za mobil kdyz provolam tak malo a sotva vyuziju jedinou funkci toho telefonu navic, to mi prijde jako vyhazovani penez oknem - davoneeeeeeeeeeeeeeeeeee, nejaky bych potrebovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal, prijd je hazet ke me do oknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)-_- -_- -_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj...me to V3Xko prislo v anglii na nejakych 8000kc kdyz se u nas jeste neprodavalo, mam ho od ledna...A vyuziju, kalendar, fotak 2mpixy, mp3 prehravac jen malokdy mam ipod, no a pak hodne BT

no a umi to v podstate to co bych yuzil u N73ky ;)

ale pokud nekdo bude hazet tak du taky do davu chytacu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted budu jednoho symbiana reklamovat u Siemensu, tak mi drzte pesti :smich::D;)

vitto: Presne tak ;) 13 tisic za mobil kdyz provolam tak malo a sotva vyuziju jedinou funkci toho telefonu navic, to mi prijde jako vyhazovani penez oknem - davoneeeeeeeeeeeeeeeeeee, nejaky bych potrebovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal, prijd je hazet ke me do oknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)-_- -_- -_-;)

Ja hazim do oken jen kameny, kdyby jsi mel stale zajem... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Davon. Vypadá to, že pokud máš eurotel, tak ti foun nezvládl spešl sms od Eurotelu, kterou rozesílaly jako změnu loga na O2. Nokie od pátku kolabují, ne všechny hodně záleží na FW, ale jinak než návštěvou servisu to neopraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Davon. Vypadá to, že pokud máš eurotel, tak ti foun nezvládl spešl sms od Eurotelu, kterou rozesílaly jako změnu loga na O2. Nokie od pátku kolabují, ne všechny hodně záleží na FW, ale jinak než návštěvou servisu to neopraví

To jsi mi ale nerekl vuuubec zadnou novinu ;) ma Nokie kolabuje od 2.4. co mi ji dovezli domu, Errortel nemam navsteva servisu byla dnes po 4. se stejnym problemem, cekam na vysledek do 2 dnu, pak si jdu pro 11000 Z5 ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi zmrdi se mnou vychcali!

Sorry za slova, ale musim. Telefon jsem dal potreti se stejnou zavadou do servisu predevcirem, dnes jsem pro nej byl. Pri prijimani do opravy mi byl napsan papir prijimacim technikem, ze zavada ukazana a zjistena pri prijmu. Pri prebirani dnes, zprava od technika, zavada nenalezena, prehran software ( po 4.). Jak jiste kazdy vi, musim mit 3 protokoly ze servisu ohledne opravy stejneho druhu. Bylo mi receno, ze zavadu jsem si zpusobil sam neodbornym zasahem do telefonua at si dam na to pozor, ze priste je to placene. Vubec jsem nijak do telefonu nezasahoval, ani zadna data jsem tam nenahraval. Strasne jsem se nasral, jeste psal neco do zarucaku, vytrhl jsem mu to z pod tuzky a odesel. Mam kontakt na vedouciho Nokia servisu, ale myslim, ze mam asi smulu. Ten telefon je az nyni uplne softwarove oprave a v poradku, do papiru co potrebuji k vraceni mi vsak napsali, ze zavada se neprojevila jim... Nevim co mam dale delat... Uz vazne nevim!

Ma nekdo radu, ci zna prava zakaznika lepe nez ja? Tohle ochcavani preci nejde...

Diky moč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tomu dobre rozumim, tak prejimaci technik ti pri treti reklamaci potvrdil, ze zavadu videl a tim, ze to vzal do opravu a napsal to do papiru, tak to uznal. To znamena, ze zavada prokazatelne existuje a shodli jste se na tom oba dva. Byt tebou, udelam jednu vec - nechal bych si zavolat vedouciho obchodu, kde jsi telefon prebiral. Ukazal mu, ze zavada byla i potreti jasne uznana, ale ze servis vratil telefon zpet bez opravy - tim padem pozadujes vraceni penez. Jinak se obrat na sdruzeni spotrebitelu nebo, pokud mas pojisteni pravni ochrany, dal bych to jim.

Jedno je jiste, ja bych z obchodu bez penez neodesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá si tak trochu co chce, občas zamrzne a musí ven baterie...

Zkouším to teď pře kamoše co má znamého na servisu.

Nejhorší je pro mě ten čas!!! Stál mě dost prachů na to abych ho měl po servisech! :aggressive:

Měl jsem ho prodat ať si poradí nekdo jiný...(je to hnus, ale ta nej cesta)!!! kol100

Ja bych ho mohl prodat hned, 5500,- mi za nej ve vykupu daji hned, mozna vice, je se vsim (krabice, zarucak, stari 4 mesice), ale 6000,- se mi nechce ujet na telefonu, takze musim proste na krev se servisem... ;)

Az mi vrati prachy, mam dilema, zda vzit N70 za 6000,- novou, nebo N80 za 13000,- novou, nebo N73 za 12000,- novou. Vy co mate N70 ci neco z vyse uvedenych, jaka je vydrz pri beznem pouzivani? ( denne 10 minut volani, sms max.2 denne, hrani her nee... ) ??? :huh:

6280 pri tomto pouzivani vydrzi 6 dni! Super telefona na vydrz...

Mám N70 a myslím, že si moc nepolepšíš. Jsou s ní stejné problémy. Je hodně pomalá a hlavně s neorigo kartou (Kingstone 512 MB). Software na ní dost často padá. Nepomohlo ani přehrání firmware. Takže symbian 8.1 nebrat. S novějšími nemám zatím zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to, že při příjmu na reklamaci musí být v zakázkovém listu napsáno, že přijímají telefon k záruční opravě a takovou ji uznávají, přeci nemohou později tvrdit, že jsi do něho zasahoval.

Zasahoval, jako ne nozem ani krizovym sroubovakem, ale ze jsem udajne ja spatne nahral data a poskodil FW! :angry: Je mi z nich soufl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tomu dobre rozumim, tak prejimaci technik ti pri treti reklamaci potvrdil, ze zavadu videl a tim, ze to vzal do opravu a napsal to do papiru, tak to uznal. To znamena, ze zavada prokazatelne existuje a shodli jste se na tom oba dva. Byt tebou, udelam jednu vec - nechal bych si zavolat vedouciho obchodu, kde jsi telefon prebiral. Ukazal mu, ze zavada byla i potreti jasne uznana, ale ze servis vratil telefon zpet bez opravy - tim padem pozadujes vraceni penez. Jinak se obrat na sdruzeni spotrebitelu nebo, pokud mas pojisteni pravni ochrany, dal bych to jim.

Jedno je jiste, ja bych z obchodu bez penez neodesel.

Rozumis tomu a rikas to naprosto dobre, jen proste bych udajne mel mit protokol o 3. oprave, ikdyz nevim, nevim, staci to snad dat ke 3. stejne reklamaci a pak je to doma?!! Nevim. Co COI, to v tomto smeru (myslim pokud mi v Nokii nebudou chtit vratit finance) se nevztahuje? :o

Protokol o 3. oprave vsak mam, v nem je primo napsano. Poskozena uzivatelska data, SW, zavada se neprojevila. Tudiz oni to opravili, jelikoz nyni je phone po celodenim pouzivani naprosto v porad, prehrali SW a vratili s tim, ze 3. reklamace nebyla uznana! Neni to trochu leva?? Vedouvi tam udajne nebyl a technik kterej vyrknul tento ortel take nebyl kupodivu pritomen! Je to zkurvenej pomalej, spinavej a neprofesionalni Cell net na Skalce v Praze. Drahy jako hovado! Mam jeste jeden plan. Dat tento phone jeste jednou tam, vsak nekym jinym, naprosto bez zavad, nadiktovat nejake zavady a je jasny, ze me skasirujou a zavada se projevi i takova, ktera proste neni! Ale ja to radsi asi ani zazit nechci!! :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma nekdo z vas zkusenosti se softem SMART MOVIE convertor? Nejde mi rozchodit na pc, nevim uz co s tim, nejde vubec spustit, zadna ze stazenych verzi...

Pomuze nekdo?

Toto je vypis okna crashed:

Machine: 'BAN-JMI7HXDO4', OS ver: 5.1 (build 2600) Service Pack 2

Memory: 1279 MB (used 48%)

Date: 9-9-2006 11:40

Address: 1b:01c41144, Exception code: c0000005 (ACCESS_VIOLATION)

Registers:

eax = 00000000, ebx = 0013ed40, ecx = 0013ed1c, edx = 0013ed18

esi = 00000000, edi = 00000000, ebp = 011e4568, esp = 0013ecf8

Execution path:

Module: streamio.dll

CBufferQueue::getData, offset 0x4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...