Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

zdravím pánové,

během minulého roku šestkrát vykradená o1, rv 2000, vždy přez zámek, pouze jednou rozbité okno, už nedávám zpět rádio a nemám jiš žádný funkční zámek. Uvažuji zaslepit všechny zámky na autě, zůstane pouze dálka.

Chci nějak vyřešit možnost auto odemknout v případě poruchy dálky, či vybití baterie.

 

Je reálné vytáhnout kontakty od motoru centrálu a v případě nouze odemknout externím zdrojem?

 

Již jsem z toho zoufalý, děkuji za radu

všetko sa dá. buď pošleš plusový alebo mínusový kontakt.. len neviem ako chceš vyriešiť to "externé" otváranie.. to budeš mať vždy pre prípad núdze pri sebe 12V baterku? :)

Upraveno od lusl

A nebo náhradní dálkový ovladač, příp. také náhr. článek do DO. To ovšem neřeší poruchu centrálu ani komfortky. A jestli zloděj najde zámky zaslepené a pro jistotu ti znovu rozbije sklo, tak tě to výjde dráž než oprava zámku. To si piš! :kol-48:

  • Autor

sehnat 12V kdekoliv není problém, proto o tom uvažuji, jen si nejsem jistý, jak pojistit (diodou), abych případně nezničil jednotku ve dveřích nebo komfortku.

 

cena okna cca 500kč, cena zámku 2500kč, navíc u nás vylamují zámky feťáci se šroubovákem, pokud nebude zámek půjde jinam.

Okno za 500? No to čumím. Ale zámek se dá zrepasovat levněji, já to dělám (podle rozsahu poškození) tak v ceně 400 - 800,- a na původní klíč. Takže je to na polemiku, co výjde levněji - okno/zámek. Výstupy z řídícího modulu centrálního zamykání jsou spínány kontakty relé, takže pokud přivedeš cizí napětí na kontakty motorku jednotky dveří, řídící modul to neohrozí. Ale pro jistotu - i když je to možná blbost - vyzkoušej, zda náhodou na mechanickou změnu polohy jednotky dveří nereaguje řídící modul centrálu snahou vrátit stav do "zamčeno". Prostě se dálkou uzamkni uvnitř auta a pak mechanicky otevři jedny dveře. Pokud centrál nebude reagovat, pak je to v pořádku.

  • Autor

nechci dělat reklamu, ale viz. screenshot dole + zákaznická sleva

 

většinou je zámek na prach, nebo ho vůbec nenajdu, pouze jednou to odnesly stavítka, což se dalo opravit

 

děkuji to by mohlo být ono, s těmi relátky jsem si to neuvědomil.

nepředpokládám, že to budu používat často, ale nějakou "pojistku" jak se dostat do auta chci mít

post-56737-0-03442900-1395390406_thumb.p

Upraveno od qwertas

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.