Přejít na obsah

Autoradio pres ISO konektor


Doporučené příspěvky

Zdravím nikde v tématech jsem nenarazil na stejnou situaci co mám já. Potřebuju radu ohledně zapojení 1Din rádia místo originál STREAM co bylo v me O2. Kdyz jsem to nakym nesikovnym zpusobem zapojil pres ISO konektor, po nejake dobe jsem mel vyflákanou baterii tak potrebuji radu. Mám ISO konektor ze kterého je vyveden jeden červený kabel připravený někam na zapojení. Jenže kam zapojit? četl jsem rady a nejvíc rad se schází zapojit kabel do pojistkové skříně na pozici 15 (Myslim si ze podle schematu by to mela byt pozice12). Potřebuju aby radio nebylo nepřetržitě pod proudem, protože to mi vyflákalo baterku, potřebuji aby se zaplo a vyplo s otočením klíčku.

DIKY MOC ZA RADY

Obrázky ISO konektoru a pojistkové skříně.

 

^566832DD2E4BFEF8F0507FD254F4A376C90BEAB200DF1C3072^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

^066F70E9E4EF87CB99052A19D1DBD5FFDE4FCC92FD2CC44BA5^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

nnnnn.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svorka 15 je privedena na pozice 7-11, takze bych to dal na jednu z techto pozic. Samozrejme pres pojistku...

Pro pripojeni muzes pouzit predpripraveny vodic (uz na sobe ma piny). K dostani je na objednani ve Skodovce, prodej normalne po jednom kusu. Jeden vodic na sobe ma 2 piny, takze vyuzijes jen polovinu vodice. Cena je bohuzel pomerne vysoka, pokud si pamatuji spravne, je to cca 70 Kc.
000 979 021 - vodic 0,5 mm
000 979 133 - vodic 1,0 mm
000 979 225 - vodic 2,5 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt ti to pisu presne, na jednu z pozic 7-11 v pojistkove skrini v interieru vozidla. Samozrejme to muzes nabastlit i nekam jinam, napr. na Climatronic, ale idealni je to do te pojistkove skrine. Na vsech zminenych pozicich je uz z fabriky privedena svorka 15 (napeti spinane po zapnuti zapalovani).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...