Přejít na obsah

Problém nejspíše s elektrikou (světla, brzdy, snímač oleje)


Tomis0012

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

včera jsem sedl do auta a nenastartoval jsem, motor se ani netočil. Začalo to na mě chrlit nespočet chyb. Jako první se ozvala světla. Hlásí to, že komplet levá přední strana auta nesvítí (obrysové, tlumené, blinkr, dálkové i mlhové), ostatní světla fungují bez problému. Dále mi to hlásí, abych zkontroloval brzdové obložení a potom brzdovou kapalinu. V poslední řadě mi to hlásí, že snímač oleje do dílny a červená kontrolka ruční brzdy bliká i když ji uvolním.

 

Dnes na světle jsem zkusil jít auto nastartovat. Povedlo se, auto naskočilo naprosto bez problému, ale chyby jsou zde furt. Světla nesvítí. Brzdovku jsem zkontroloval, je těsně pod úrovní "MAX" rysky. Olej jsem také zkontroloval, také bez problému. Chladící kapalina taky v pohodě. Vše měněné v létě (srpen 2016). Zkusil jsem s autem opatrně popojet a auto brzdí v podstatě bez problému, nepoznal jsem nějaký rozdíl. S autem jsem naposledy jel v neděli + v sobotu delší trasu a naprosto bez problému. Jen pro info se jedná o Octavii II, motor 2.0 TDI 103 Kw, typ motoru BKD.

 

Nějaké tipy od zkušených místních než zajedu do servisu? Děkuji

 

Chyby přikládám na fotkách

IMG_1984.JPG

IMG_1983.JPG

IMG_1982.JPG

IMG_1981.JPG

IMG_1980.JPG

IMG_1979.JPG

IMG_1978.JPG

IMG_1985.JPG

IMG_1986.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...