LiveBomb

Uživatel
 • Počet příspěvků

  966
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

105 Výborná

O uživateli LiveBomb

 • Hodnost
  Veterán
 • Datum narození 26.4.1985

Kontaktní metody

 • ICQ
  151559453

Návštěvy profilu

1 583 zobrazení profilu
 1. Špatný dílenský zpracování se řeší na každym škoda foru, pročti si brity. Dílenský zpracování je s každou další generací VWAG daily car horší a horší díky honbě za ziskem a tlačení na cenu kde se dá. Já mam auto z Boleslavi, dva roky mi do něj teklo a jiných nepodstatných much mělo a má habakuk. První a poslední nová Škodovka. Jakákoli vada znamená náklady na opravu, tj. nižší zisk, proto je VW schopnej u většiny dílů dohledat jejch přesnej původ - aby tomu subdoavateli mohl tu vadu otřískat o hlavu a požadovat slevu a třeba i náklady na něj. A dodavatel je to schopen dohledat ke konretní sérii, stroji, dělníkovi. A třeba Mini (BMW?) se v UK taky v některých závodech svařuje "ručně", na plně automatizovanou linku v té továrně bez zásadní přestavby není místo. Video sem si našel, nevidím tam ruční svařování, vidím akorát manuální navedení svařovacího "robota" na pozici. Někde jsem tu záhledl obrázek, asi z manuálu, kde je jasně popsáno jak z výrobního čísla jednoduše zjistit kde byl vůz vyroben. Stejně jako se Opavia vyrabí v Polsku tak se Octavia vyrabí v Rusku. Holt si zvykejme na globalizaci. A koneckenců, je to auto prodaný v ČR? Je. Takže je na něj záruka 2 a více let (za přípatek) takže vám stejně vadu bude řešit českej pepík v nejbližším autorizáku. P.S: vsadím se, že vyrábět to v Reichu tak tolik prskat nebudete co? A to přesto že toho dělňase ta kvalita zajíma možná míň než v tom Rusku, protože má díky odborům jistý 5x takový plat a o 30% kratší praconí dobu..
 2. Jak tu někdo psal, pokud o tom nedostane oficiální nótu tak o tom prodejce ani nemusí vědět. A stejně je to skládačka vyrobená z dílů předem definovaných parametrů vyráběných po celé euro-asii tak aby celkové náklady na kompletaci a logistiku byli co nejnižší.
 3. Nejdou otvírat přílohy
 4. Protože většinou mají druhovýrobu, v horším případě druhovýrobu z číny.
 5. Protože to není díl koncernu. To z Golfa mě zaujalo tím, že je elektrické. Natažená elektroinstalace a jednotka tažného v kufru.
 6. Nikdo neví?
 7. PředFL je konektor stejný, akorát si myslím že FullLED a obyč mají trochu jiný nosič žárovek. Respektive si myslím že FullLED mají jen dráty s objímkama.
 8. A povíš jak? To poutko se mění celé to vím, ale co ten bok?
 9. Tak vpravo bude s pravym rizenim a vpravo lr bude v pravo levostranne rizeni ?
 10. Mě zase lupe roleta kufru když je vytažená a jen dokud se neohřeje. Neřešil jste někdo?
 11. U FL nebo se to musí změnit i u PředFL?
 12. Aby nebylo tak snadný to prohodit bych viděl jako hlavní důvod, možná byl konektor o něco levnejší a protože je na lift i combi stejný tak možná o něco zlevnil výrobu. Čert ví, prostě je jinej.
 13. Podle toho jak to hřeje když je to zamrzlé tak to vypadá na dvě části.
 14. A co s tím chceš řešit? Je to jeden okruh (možná dva, pro každou polovinu skla) a pokud ti nehřeje jedna řada tek je chyba přímo ve skle. Takže buď výměna v rámci záruky nebo za vlastní.