Jump to content

LiveBomb

Uživatel
 • Content Count

  1,465
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

LiveBomb last won the day on April 8 2018

LiveBomb had the most liked content!

Community Reputation

200 Excellent

About LiveBomb

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 04/26/1985

Recent Profile Visitors

4,977 profile views
 1. LiveBomb

  pACC

  Hele, nechci to tu rozvádět - je to mimo téma, ale právě kvůli tachometru výrobce kombinací ráfků a pneu v různých velikostech kalkuje tak, aby obvod byl vždy stejný. Takže pokud jsi neměl nepovolený rozměr musí to ukazovat stejně. To, že je v tachometru "zabudovaná" odchylka je z legilsativných důvodů tachometr nesmí ukazovat míň než je skutečnost a je to dáno na max 10%+4 km k tomu. Navíc zrovna Škodovka poslední roky používá navíc i údaje z ABS a GPS, takže s přeností jsou téměř dokonalé.
 2. LiveBomb

  pACC

  Vzhledem k tomu, že kombinace ráfku a pneu je nastavena tak, aby obvod celého kola byl +/- stejný tak k jake nepresnosti kde dochazí?
 3. LiveBomb

  pACC

  Aj, zas někdo kdo v moderním autě ani neseděl ...
 4. Tak ať ti to opraví kdo to zapojil. Btw. to že je něco zapojeno / nezapojeno se nerozpoznává podle nasazeného bajonetu, ale až podle toho jestli je něco z zásuvce, ne?
 5. Tak to je asi jednodušší výlet a udělat to komplet na jednom místě
 6. @ferda25 a do Superba MR2018 by bylo teda jen potřeba vyměnit radar za 3QF907561A a mít to šeřízené? Tzn. ta 3QF907561A bude fungovat (stejně jako ta původní - tj. bez PACC) i bez nějakého kodování když se jen přehodí?
 7. @ferda25 a šlo by to udělat i na dálku s originál VCP pokud to bude přehozené a zkalibrované?
 8. Ano, ono se totiž dneska předpokládá, že s autem jen jezdiš a za jakýkoli servis platíš, nejlépe v autorizáku. Přitom tuhle informaci ti vyhodí "Lubricant advisor" každého solidního výrobce maziv. Btw. taky si můžeš za pár Eček projít Erwin a servisní iformace ke svému vozu si najít.
 9. No jo, ale sport-line má zase spousty dalších jiných typických vizuálních znaků v černé mimo černých zrcátek :-)
 10. Bacha, ten part number od @miklisek je na FAbii / Rabid, NE na SuperB. Btw. proč to chcete dávat na černo když to je jeden z hlavních vizuálních znaků základní výbavy?
 11. Po jakém záběhu?? Tohle není polotovar z 60 letch minulého století, kde výrobní tolerance byla taková že se díly dobrušovali až provozem. Normálně tomu vyměňuj olej po cca. 15tkm a je to.
 12. Vzhledem k tomu kolik stoji originál plecháč a kolik stojí nová celá sada ALU někde na bazaru. Při ceně 700k za auto další sada za 30k už není takový výdaj..... a třeba na 206kw plecháč vůbec legálně nedáš. Sháněl jsem ho na rezervu a v povoleným rozměru sem ho ani nenašel.
 13. Máme na každé auto dvě ALU sady a měníme doma sami podle potřeby, jednou za čas mimo sezonu necháme kola pro jistotu převážit. Jelikož to už děláme na 4 autech a točení klíčem je pruda pořídil jsem si rázový utahovák a pak to jen obejdu momenťákem.
 14. Proboha, proč by to někdo do toho auta dobrovolně dával? Já teda tu 206 kw beru jako auto pro někoho kdo už má svý roky, vybllnul se, má rád komfort a svižnou jízdu za relativně přijatelné peníze.
×
×
 • Create New...