Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

LiveBomb

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 187
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

LiveBomb naposledy zvítězil 8. Duben 2018

LiveBomb nejvíce like obsah!

Popularita

147 Výborná

O uživateli LiveBomb

 • Hodnost
  Veterán
 • Narozeniny 26.4.1985

Kontaktní metody

 • ICQ
  151559453

Návštěvy profilu

3 001 zobrazení profilu
 1. LiveBomb

  Autobaterie

  Na testeru 12.5, 12 a 5 mi to ukazalo 5V. Startuje to, ale hazi to ruzny chybovy hlasky na Dotu, piska pri zavirani kufr, vypina se asistent dalkovych svetel atd (ale diagnostika je cista) .... Takže teď vzít: Exide EK700 Varta 099AGM Bosch S5 AGM Podle mě Varta a Bosch sjíždí z jedné linky, jen dostávají jíné nálepky.
 2. LiveBomb

  Autobaterie

  Ahoj, tak sem hodil baterii na nabíječku aniž bych ji odpojoval (+ na + a - na bod). Nabíječka ukazovala "oranžovou" a asi za hodinu už svítila "zeleně" (100%). SOC na displeji ale ukazuje pořád 60%, znamená to, žej e baterie KO?
 3. LiveBomb

  Autobaterie

  Na to jsou ty BEM kódy?
 4. LiveBomb

  Autobaterie

  Tak díval sem se, že je to AGMková Varta, takže na to vzít leda něco s mikroprocesorem Jinak za rady díky, děsil mě akorát ten Columbus, to že budu muset nastavit okna nebo panoramu tak to snad jako 5Y+ škodovák zvládnu. Btw. pokud by byla KO a dávala se nová, nevíš jak složité je ji nakódovat, pokud je to vůbec třeba?
 5. LiveBomb

  Autobaterie

  Ahoj, měl bych dotaz ohledně nabíjení baterie. V autě mám kde co včetně nezávislého topení, navgiace a start-stop. Baterii potřebuju nabít, tak sem se vrhl na návod. V něm se píše, že po vyndání baterie přestane fungovat kdo co, musí se to nastavit (to není problém) a že se zamkne navigace a bude chtít kód. Tak hurá do návodu ke Columbusu, v něm o kódu ani zmínka a teď fóráci raďte Nevyřeší to sama ochrana komponent? Můžu baterii nabíjet přímo v autě? Tj, nic neodpojovat, zapojit "+" na "+" a "-" na kostřící bod nebo raději vypátrat kód (pokud to nevyřeší sama ochrana komponent) a vyndat? Díky
 6. LiveBomb

  po štarte trhá a má tendenciu zhasnúť

  Viděl bych to na filtr.
 7. LiveBomb

  Zadní kotouče nebrzdí celou plochou

  Nevím jestli je to všude ale u firemních O3 bylo běžný že kombinace originál disky a desky se sjižděli divně - nerovnoměrně. Začali jsme dávat disky Zimmerman nebo Brembo a desky Brembo a od tý doby nejsou problémy. Btw. pokud se ten kotouč už jednou blbě sjel tak si to asi těžko někdy sedne si myslím.
 8. LiveBomb

  Divné cyklické hučení

  Zvedni na dilenskym pojizdnym zvedaku auto tak abys dostal predni pravy do vzduchu. Zkus s nim tocit, jestli bude hucet tak zkus vymenit lozisko. Z toho co popisujes si troufnu tvrdit ze ten naraz nic jinyho nez lozisko neodneslo.
 9. LiveBomb

  Divné cyklické hučení

  Intenzita hučení souvisí s tím jak se mění rozložení hmotnosti a tim i zatížení kol. Točíš doleva, tj. zatěžuješ pravou stranu. Točíš doprava, tj zatěžuješ levou stranu. Imho to bude ložísko. Pokud je to ložiesko, tak 1) vyměň mechanika 2) jJezdit se s tím dá, ale bude se to zhoršovat a je zbytečný to huntovat.
 10. LiveBomb

  Je možné použít motor 1,2 CGPA namísto AZQ?

  Takové auto by stejně mělo na první technické vyletět.......
 11. LiveBomb

  Nefunkční dešťový senzor

  Pravděpodobně někdo při výměně skla nedodržel pracovní postup a udělal nějakou chybu. Po výměně skla se minimálně mění jakési cosi mezi sklem a senzorem a provádí se kalibrace přes diagnostický přístroj.
 12. LiveBomb

  Koupím ALU Braga

  Koupím ALU Braga ( 5E0071498P HA7), Možno s letními pneu, pouze nové.
 13. LiveBomb

  Závada: sdružené přístroje

  Na sbazaru se dají koupit nové panely za +/- 7000,-
 14. LiveBomb

  Divné cyklické hučení

  Jestli to začalo až po tom co jsi ťuknul kolo, tak bych spíš pátral tam ne? Tj, první bych zkusil ložisko kola - to to odnese jako první při prudšim nárazu
 15. LiveBomb

  umístění příčníků

  Thule WingBar
×