Přejít na obsah

Obrubnik, nebo li patnik


Soprano_Tony

Doporučené příspěvky

takze myslel som si ze som uz vyzrel z tych frajerin za volantom, ale teraz v piatok som zase dostal ten znami krc do pravej nohy, problem bol v tom ze som zabudol na brzdenie a po smyku som vyletel na obrubnik, bol dost vysoky takze skody su asi taketo: ohnuta tyc riadenia vpravo, posunuta napravnica a v nej zovrete silentbloky, takze teraz pekne vrze ako koliska. geometria v tahu. viem ze som si to zasluzil a je to skola zivota, ale mrzi ma to koly autu, ked ja ju beriem ako zivu bytost. aach jaj, viete mi paradit kolko to bude stat a ci bude poskodena aj napravnica? mam fotky. vdaka

post-18-1159778179.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se ro říká: Za blbost se platí!!

Podle fotky jsi to vzal přímo předkem nebo bokem? Jinak tyč řízení ve škodovce 3500,-, dost pravděpodobně budou ohlý ramena, poškozený gumy v kterých drží ty ramena (ty gumy jsou v hliníkových odlitkách, tak ty snad budou dobrý), nejsnáz se to pozná na geometrii, můžou bejt ohlý i těhlice. Jinak nápravnice může být ok, třeba jsou jen ohlý šrouby... :unsure:

ale všechny díly seženeš na vrakárně za pár kaček.. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze myslel som si ze som uz vyzrel z tych frajerin za volantom, ale teraz v piatok som zase dostal ten znami krc do pravej nohy, problem bol v tom ze som zabudol na brzdenie a po smyku som vyletel na obrubnik, bol dost vysoky takze skody su asi taketo: ohnuta tyc riadenia vpravo, posunuta napravnica a v nej zovrete silentbloky, takze teraz pekne vrze ako koliska. geometria v tahu. viem ze som si to zasluzil a je to skola zivota, ale mrzi ma to koly autu, ked ja ju beriem ako zivu bytost. aach jaj, viete mi paradit kolko to bude stat a ci bude poskodena aj napravnica? mam fotky. vdaka

Jseš vůl, a jsem rád, že tam nebyl nikdo další, kterého by jsi vzal s sebou.

:doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jseš vůl, a jsem rád, že tam nebyl nikdo další, kterého by jsi vzal s sebou.

:doh

takto chodim iba ak som sam v aute a stalo sa to na stvorprudovke o tretej rano kde nebolo nikoho. uvedomujem si ze su okolo mna ludia, o to viac ked idem rychlo. su vodici ktory maju plny plyn a venuju sa tisicke inych veci, ked idem rychlo venujem sa jedine riadeniu a toto bolo precenenie fyziky. nepisem tu koly tomu aby mi niekto nadaval, ale pisem pre radu ako to dat do poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se ro říká: Za blbost se platí!!

Podle fotky jsi to vzal přímo předkem nebo bokem? Jinak tyč řízení ve škodovce 3500,-, dost pravděpodobně budou ohlý ramena, poškozený gumy v kterých drží ty ramena (ty gumy jsou v hliníkových odlitkách, tak ty snad budou dobrý), nejsnáz se to pozná na geometrii, můžou bejt ohlý i těhlice. Jinak nápravnice může být ok, třeba jsou jen ohlý šrouby... :unsure:

ale všechny díly seženeš na vrakárně za pár kaček.. B)

ja viem ze to bola maximalna blbost, mam toho najazdeneho dost a mrzi ma to oto viac ze to auto mam vcelku rad. diki za radu, bral som to priamo na obrubnik, ked uz som videl ze to pojde nanho tak som vyrovnal volant a pustil brzdy nech to ide hladko. napravnicu chytilo asi 3mm a zatlacilo ju dozadu, tym stlacilo tie objimky silentblokov ramien. nemoze to mat dopad aj na capy? skusim sa pozriet po nejakej buracke zozadu, lebo v servise mi hodil cenu materialu 12000 sk. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...