Publikováno Březen 5, 20187 r Ahojte, Viděl jsem na fotkách že na RS někteří jedinci mají zadní prahové lišty RS.. Nicméně podle VIN je v Etce nikde nenajdu.. A to ani bez VIN čísla při manuálním hledání.. Je to vůbec originál? Popřípadě setkal se s tím někdo? Máte je i vy na autě? Díky!
Březen 5, 20187 r Hoj, od výroby to bohužel nedostaneš, dá se to objednat jako originální příslušenství ze škoda eshopu: http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/dekorativni-prahove-listy-octavia-iii-rs-5e0071303dx objednal jsem si i přední, protože ty od výroby nemají to černé plastové lemování:
Březen 5, 20187 r Skvělé! děkuju moc tohle mě opravdu nenapadlo.. Že přední jsou z výroby jsou a zadní ne.. :X Byl jsem zvyklej že moje Oct II RS to měla na všech prazích. A ohledně tech předních.. Taky jsem si všiml že přední jsou dvě verze.. Ale zvláštní je, že já mam z výroby i s tím olemováním (a to i podle čísla karoserie) možná to bude tím, že to auto je pro něměckej trh..
Březen 5, 20187 r Není zač.. bohužel dnes se šetří kde se dá, to je celkem možné, že na vývoz jsou ty s lemováním, já ho kupoval nové v ČR a byl tam jen čistý plech tak jsem objednal celou sadu přední a zadní s lemováním
Červen 20, 20196 r Zeptám se tady - viděl jsem to někde na foru (origo?) přední i zadní prahové lišty, ovšem takové, co jsou až na úplně spodní hraně prahu? Nebo jsem měl jen vidiny? Tu spodní hranu má mírně okopanou, takže bych to chtěl nějak řešit.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.