Jump to content

bouchy

Uživatel
 • Content Count

  474
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

33 Excellent

About bouchy

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proč nikdo nenapsal, aby se provedlo základní nastavení klapek, a až pak fyzické odhalení problému? Tady to vypadá na poblouznění klapky, čidla...
 2. Ano, to je na jemné nastavení, Je to v kastlíku, který se dá vyndat, za samotnou pákou ruční brzdy.
 3. bouchy

  Škoda Octavia IV

  Někde to tu bylo dost přesně, ale neumim to najít (buď v tématu, nebo jinde).
 4. Hustota, jiné vůle.... tohle jsem zažíval při špatné vodní pumpě. Kromě okamžiku ohřívání/chladnutí nic neunikalo. Přesto od jízdy k jízdě zmizelo půl litru.
 5. Toto je na výměnu zámku. Celý díl je lisovaný, zřejmě se nedostaneš k tomu zatrolenému spínači, který indikuje otevření dvěří řidiče. Auto neví, že byly otevřeny dveře, tudíž si myslí, že je na čase auto zase zamknout. Origo díl byl cca 2000, sr*** z Číny bude levnější. Nejdražší je shodit tapecír.
 6. bouchy

  Škoda Octavia IV

  Aha, takže oně měli během covidu 2 měsíce na to se předzásobit, ale oni ne, oni vše just in time - nejhorší skladové hospodářství na světě (žádné just in time samozřejmě neexistuje, to jen aby se automobilky mohly chlubit, jak ony nemají žádné sklady.) Ani se nedivím, že teď padají, jednak snadno vidět, v čem jezdí a jak si žijí jejich manažeři, za druhé ty pokuty za pozdní dodání (do just in time) musejí být likvidační. No ještě že se mi OIV nelíbí, to je paskvil.
 7. Je to Columbus se subem v levém podběhu?
 8. Furt platí, co jsem se dočetl jinde - sub bude zřetelnější, pokud se nastaví optimalizace pro přední sedadla nebo řidiče na obrázku (s terčíkem).
 9. Náhoda? Já to teda nekoumal asi 3 dny před updatem, ale po updatu jsem to kontroloval ihned.
 10. bouchy

  Škoda Octavia IV

  Že by ty gumy byly až tak špatné? edit... a sakra, ony jsou to nové Turanzy, nikoliv Z005 ale T005. Ty si budu kupovat.
 11. Leštil to před prodejem no. Nebo to byl detailingový pacient :D Ten vosk na wapce je parodie. Profi vosky se nanáší jinak a kapku dýl.
 12. Barva je subjektivní, nereklamovatelný parametr. Často ani nesouvisí s množstvím pilin, šmíru nebo karbonu. Nepomůže nic než u nich stát, což neumožňují skoro nikde.
 13. Hmm, tak ty "mapy" mi trvale vyply příjem dopravních informací TMC....
 14. To je snadné, OIII má vykostěné ty dojezdy. U mě naštěstí ne, ale taky to nebylo Active za 499990. Nebo jestli to není o naučení - po vyndání akumulátoru aj.
×
×
 • Create New...