Jump to content

Octavia III

The OCTAVIA is the most versatile model in the ŠKODA range, available as a practical liftback or the even more spacious estate. You can choose a petrol or diesel engine, manual or automatic transmission, and front- or all-wheel drive.

• Aktuální příspěvky

• Ve dně vany oleje.44-Prodloužené-servis.-intervaly.pdf
    • Mam Octavku (2019) se Swingem a smartlinkem a vse jede naprosto bez problemu. Telefon s Android Auto naviguje, prehrava hudbu, telefonuje, sms to cte v pohode...Kabel mam 0.5m dlouhy, nijak jsem ho neresil, prostě jsem vzal prvni, co jsem doma nasel. Sparovani pokaždé napoprve. Jen jsem se chtel zeptat, jestli jde nejak zmenit - zmensit to navigacni okno pri navigaci pres google mapy, pripada mi, ze je to zbytecne velke a zabira to misto pro mapu....
    • Servisujem len malu vzorku aut no viem ze je najlepsie si sam doma vymenit olej s filtrom kazdych 15tkm alebo rok,lebo papier v servisoch znesie vela. Ziadne pripravky vam neocistia a nezlepsia tesniace casti motora.Motor potrebuje vhodny olej a cim skor a cim dlhsie pracovnu teplotu.Takze odporucam nepresuvat  auta po dvore a startovat na zopar sekund ci minut.A posledne denne aspon dva tri razy dopriat motoru otacky od 4000-6000.Taketo zachadzanie nepotrebuje cistenie motora ani po 300 000km
    • Z toho co je vidět je na pohled moc pěkná. Jen mě tam pořád ruší ta divná spodní linka zadního nárazníku naboku..
    • Stacilo pohledat https://forum.skodahome.cz/topic/126750-rozvody-%C5%99et%C4%9Bzov%C3%A9-12-tsi-hluk-probl%C3%A9my-v%C3%BDm%C4%9Bna  bazarnik opravdu nelhal zajímave ... Napínák je hydraulicky tlakovanej a tak to chvilku trvá... Navíc u rapida problemy s rozvody nejsou... Problem má fabia a octa, rapid už ma modifikovane  rozvody... Ale více v tematu kde máš odkaz.
  • Create New...