Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

• Aktuální příspěvky

• No to DSG dělá co chci, ale připadá mi, že s velkým spožděním, prostě nedokáže nahradit lidský mozek a neví, že zrovna budu chtít předjíždět, to mi asi na tom vadí nejvíc, ani tím pádlem to není hned jako když si včas podřadíš. Ještě k té parkovací brzdě - jaký je tedy rozdíl mezi parkovací ruční brzdou a parkovací brzdou na pákovém voliči (v reálném použití)
    • @Blazin95 @Whisperer Mohli by jste prosím vyfotit tu obrazovku Bolera, kde je verze HW a SW? Díky.
    • To mlžení je problém všeobecně u LED světel, hřejí naprosto minimálně, takže hlavně za sněžení a chladna je to hned zamlžené. Režim OFF Road = aktivací dojde k přepnutí všech dotčených asistenčních systémů do speciálního nastavení vhodného pro jízdu v terénu. Off-road režim funguje do rychlosti 30 km/h a jeho funkce lze rozdělit do tří hlavních skupin – podpora rozjezdu a trakce, podpora brzdění a podpora při jízdě z prudkého kopce (udržuje nastavenou rychlost). Tlačítko P - elektrická parkovací brzda. Na DSG si musíš zvyknout - také jej musíš ovládat podle sebe - nepojede přesně tak jak chceš ty bez zásahu.  
    • A mně by zajímalo, poč okázale ignoruješ pravidla fora a zakládáš duplicitní téma? Zamykám.
    • Tak už jsem se objednal, ale hned mě upozornili že o žádném update na tento motor  nic neví.