Jump to content

Octavia III

The OCTAVIA is the most versatile model in the ŠKODA range, available as a practical liftback or the even more spacious estate. You can choose a petrol or diesel engine, manual or automatic transmission, and front- or all-wheel drive.

• Aktuální příspěvky

• Název tématu odporuje pravidlům fora - nedopovídá zadání tématu. Uprav ho a dej si dokupy i příspěvek, kdo to má po tobě luštit? Tys nechodil do školy, že nevíš, že každá věta má začátek a také konec?
    • dobry den mam takovy problem pri rozjezdu mi neco zpusobuje ze mi neco jakoby mlati do kola je to jen pri vetsim zaprahu na kolo prijde mi jakoby to delalo abs tak jako ze to pribrzduje kolo nevite nekdo co to muze byt mimochodem zacli hucet loziska,
    • To je sci-fi, ne???😳
    • peto105L - Ty máš taky SII facelift ? Takže stačí povolit jen 3 šrouby (v dílenský příručce je 6 šroubů) ? Takže chápu, že sis akorát sundal plastovej podběh od kola aby ses na ty šrouby dostal, ale nárazník dolu nemusel... ?!
    • Ahojte, má někdo zkušenost s těmito výbojkami? Jsou opravdu tak dobrý? :) Má cenu je kupovat? Nebo bohatě stačí základní? Musím je vyměnit a furt nejsem rozhodnutej. Auto má 200000 km.Dík za radu 
  • Create New...