Přejít na obsah

Ferrari


FRANK

Doporučené příspěvky

Pěkná Octávka. :D Ne ale vážně, zatímco tu F430 úplně žeru a je to podle mě jedno z nejhezčích Ferrari, tak naopak ta 612 Scaglietti je pěknej hnus, to ať se na mě nikdo nezlobí. A Modena mě taky moc nebere (čímž neříkám, že se za ní na ulici neohlédnu), ale má takovej divně rozpláclej čumák, kterej místo toho aby se nas*aně mračil, tak se tak nějak přihlouple usmívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná Octávka.  :D  Ne ale vážně, zatímco tu F430 úplně žeru a je to podle mě jedno z nejhezčích Ferrari, tak naopak ta 612 Scaglietti je pěknej hnus, to ať se na mě nikdo nezlobí. A Modena mě taky moc nebere (čímž neříkám, že se za ní na ulici neohlédnu), ale má takovej divně rozpláclej čumák, kterej místo toho aby se nas*aně mračil, tak se tak nějak přihlouple usmívá.

Zato zvuk motoru ma 612 daleko hezci -_-

Editováno: , autor: iceman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná Octávka. :D Ne ale vážně, zatímco tu F430 úplně žeru a je to podle mě jedno z nejhezčích Ferrari, tak naopak ta 612 Scaglietti je pěknej hnus, to ať se na mě nikdo nezlobí. A Modena mě taky moc nebere (čímž neříkám, že se za ní na ulici neohlédnu), ale má takovej divně rozpláclej čumák, kterej místo toho aby se nas*aně mračil, tak se tak nějak přihlouple usmívá.

to ja zase slintam na Modenu, jedna jezdi tu po MB a zvuk naprosto luxusni a majitel ji dava hodne rááád napit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hummer s nima nebyl, ale podařilo se mi zjistit, co byli zač...

Byli to "Mamka" Martin Hranáč a "ten, co nepřijel do Prahy na Babetě" Petr Zvěřina z Vyvolených s nějakou partou kamarádů. Zvěřina totiž minulý víkend vystupoval na zdejší diskotéce jako DJ a údajně se mu u nás natolik zalíbilo, že přijel zase jen tak na chlastačku. Údajně ty Ferrari parkovali přes noc před jedním místním vinným sklípkem půlkou auta na chodníku, na ten chodník se dá najet jen a pouze přes cca 15cm vysoký obrubník :o:huh: pak se nelze divit např. těm odřeným liťákům.

Mimochodem, ty auta měli skoro všechny nálepku x-car, neznáte někdo, není to třeba půjčovna luxusních vozů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...