Přejít na obsah

Informace o zarucnich opravach


Holland

Doporučené příspěvky

To je prave trosku problem. Servisovana jeste nebyla, prvni kontrolu bude mit asi za mesic ( prodlouzeny interval). Volal jsem do salonu podle servisky, ale tam moc ochotny nebyli. Rikali jen neco o tom, ze to auto od nich vzal nejaky jiny dealer a ten to pak prodal ( ale uz mi nerekli ktery).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisce ale přece na 1. stránce bývá kolonka, kam prodávající dealer vyplňuje datu PP prohlídky apod., takže podle toho by to mělo jít zjistit, protože předpokládám, že snad ten druhej dealer auto naslepo neodvezl od toho prvního a bez prohlídky prodal, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze za 3000km mi konci zaruka  :(  :(  a tak si delam seznam veci se kterejma se tam na ne jeste pojedu podivat - jenom bych potreboval radu - kde v Ml. Boleslavi je nejlepsi servis? v Kosmonosich?

potrebuju aby auto tam nebylo dyl nez 1 den :unsure:

ty uz mas najeto 100tis km?

pardon - tak to sem se prekouk - myslel jsem ze drzej zaruku 30000km a nebo 2 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze za 3000km mi konci zaruka  :(  :(  a tak si delam seznam veci se kterejma se tam na ne jeste pojedu podivat - jenom bych potreboval radu - kde v Ml. Boleslavi je nejlepsi servis? v Kosmonosich?

potrebuju aby auto tam nebylo dyl nez 1 den :unsure:

ty uz mas najeto 100tis km?

pardon - tak to sem se prekouk - myslel jsem ze drzej zaruku 30000km a nebo 2 roky

píšu ti černej puntík, za elementární neznalost ? Ale jinak myslím, že by se jim taková garance v Boleslavi moc líbila. :D Spousta lidí by to dneska měla tak na půl roku lol a nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze za 3000km mi konci zaruka  :(  :(  a tak si delam seznam veci se kterejma se tam na ne jeste pojedu podivat - jenom bych potreboval radu - kde v Ml. Boleslavi je nejlepsi servis? v Kosmonosich?

potrebuju aby auto tam nebylo dyl nez 1 den :unsure:

ty uz mas najeto 100tis km?

pardon - tak to sem se prekouk - myslel jsem ze drzej zaruku 30000km a nebo 2 roky

píšu ti černej puntík, za elementární neznalost ? Ale jinak myslím, že by se jim taková garance v Boleslavi moc líbila. :D Spousta lidí by to dneska měla tak na půl roku lol a nazdar.

no prave se si rikal - auto rok stary a ted by me poslali do riti se zarukou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...