Přejít na obsah

OCTAVIA KOMBI


Lube

Doporučené příspěvky

Zdravím,chci si nechat udělat nový lak na octavia,protože ten majitel kterej měl auto předemnou,tak se chtomu asi moc dobře nechval.Tak proto chci si udělat nový lak,aby to kněčemu vypadalo.Předal sem si předek na rs,zadni nárazník sem taky dal rs,ale lišty sem zavařil.A proto bych chtěl udělat i nadveřích jak sou ty žlápky pot tyma lištama.

Chtěl bych dát barvu nakou červenou,ale mám natom folie,tak nevím jak by to vypadalo!!Nemáte někdo nakou fotku.

Chtěl sem se zeptat,asi nevíte kdo by mě to mohl udělat,za nákou rozumnou cenu.Díky moc. -_-

Octavia kombi 1.9 tdi.81kw+čip-slx

Editováno: , autor: Lube
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já sem založil tohle téma vohledně,toho asi někdo neví vo náké dobré lakovně!!!!!!!!!!!!!!Kde se dá pořídit za dobrý peníz??????????? :huh:

Nejak nechapu, takoveto veci resit po internetu, da se rici verejne mi neprijde uplne v poradku, ale to je vec tva...

Co se tyce lakoven, takove tema je tu uz zalozene, nejake prispevky tam jsou, tak se staci podivat.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13870

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...