Přejít na obsah

Tak jsem se právě zamiloval


FUGAS

Doporučené příspěvky

Jinak se mi strašně líbí e30 cabrio, už jsem tu někde psal, že to je pro mě nejhezčí kabriolet všech dob. Když jsem prodával svojí e30, tak jsem tenkrát dostal nabídku, jestli to nechci vyměnit za TC Baur, ale to se mi tak nelíbí, tak jsem to nevzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peete: Vypadá fakt pěkně. -_- Je mi akorát trochu líto, že takhle pěknou třícu už člověk dneska moc často nepotká, většinou už jsou to prorezivělý vraky a stává se z toho tak trochu cikánský auto, místo žigulíků. Je to blbý to takhle říct, ale bohužel je to tak. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peete: Vypadá fakt pěkně. -_- Je mi akorát trochu líto, že takhle pěknou třícu už člověk dneska moc často nepotká, většinou už jsou to prorezivělý vraky a stává se z toho tak trochu cikánský auto, místo žigulíků. Je to blbý to takhle říct, ale bohužel je to tak. :(

Tak to jsi to teda vystihl uplně přesně!!!

Ale pořád se ještě občas najde libovka.

Ještě že tak!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...