Přejít na obsah

Tak jsem se právě zamiloval


FUGAS

Doporučené příspěvky

FUGAS: svezeš mě, doufám  :D , každou chvíli v jiném podle stupně zamilovanosti  -_-

Na rovinu ti můžu říct, že kdybych disponoval nějakou větší částkou, kterou bych si mohl dovolit utratit za auto (což se mi ale asi nikdy nestane :D ), tak bych se asi zbláznil, protože bych nevěděl, jaké BMW si koupit - mám několik tipů. A proto jezdím ve fábii a mám klid. :smich:;)-_-

Editováno: , autor: FUGAS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: svezeš mě, doufám  :D , každou chvíli v jiném podle stupně zamilovanosti  -_-

Na rovinu ti můžu říct, že kdybych disponoval nějakou větší částkou, kterou bych si mohl dovolit utratit za auto (což se mi ale asi nikdy nestane :D ), tak bych se asi zbláznil, protože bych nevěděl, jaké BMW si koupit - mám několik tipů. A proto jezdím ve fábii a mám klid. :smich:;)-_-

-_-

taky se mi líbí dost aut, dokonce i nějaké peníze mám po vrácení jednoho, ale chci investrovat do zaplacení dluhu na bydlení.

... ale kdoví, třeba tu budeme takhle sedět a psát za dvacet let na bmw fóru :D

design bmw nabírá lahodící směr mému oku, narozdíl od předcházejících modelů

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, mě v budoucnu taky čeká investice do bydlení, přece jenom je to prioritnější než auto. Jinak už mi kolega v práci říkal, že když se mi to tak líbí, tak ať jdu a vezmu si jedničku na leasing, ale já to zrovna nepovažuju za rozumný krok. ;) Jinak s tím bmwklubem jsi to napsal hezky. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: svezeš mě, doufám  :D , každou chvíli v jiném podle stupně zamilovanosti  -_-

Na rovinu ti můžu říct, že kdybych disponoval nějakou větší částkou, kterou bych si mohl dovolit utratit za auto (což se mi ale asi nikdy nestane :D ), tak bych se asi zbláznil, protože bych nevěděl, jaké BMW si koupit - mám několik tipů. A proto jezdím ve fábii a mám klid. :smich:;)-_-

-_-

taky se mi líbí dost aut, dokonce i nějaké peníze mám po vrácení jednoho, ale chci investrovat do zaplacení dluhu na bydlení.

... ale kdoví, třeba tu budeme takhle sedět a psát za dvacet let na bmw fóru :D

design bmw nabírá lahodící směr mému oku, narozdíl od předcházejících modelů

pánové, za 20 let si míním psát minimálně na Lambo fóru, v ideálním případě na diskuzi Bugatti, ale BMW, no teda lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: svezeš mě, doufám  :D , každou chvíli v jiném podle stupně zamilovanosti  -_-

Na rovinu ti můžu říct, že kdybych disponoval nějakou větší částkou, kterou bych si mohl dovolit utratit za auto (což se mi ale asi nikdy nestane :D ), tak bych se asi zbláznil, protože bych nevěděl, jaké BMW si koupit - mám několik tipů. A proto jezdím ve fábii a mám klid. :smich:;)-_-

-_-

taky se mi líbí dost aut, dokonce i nějaké peníze mám po vrácení jednoho, ale chci investrovat do zaplacení dluhu na bydlení.

... ale kdoví, třeba tu budeme takhle sedět a psát za dvacet let na bmw fóru :D

design bmw nabírá lahodící směr mému oku, narozdíl od předcházejících modelů

pánové, za 20 let si míním psát minimálně na Lambo fóru, v ideálním případě na diskuzi Bugatti, ale BMW, no teda lol;)

:smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, za 20 let si míním psát minimálně na Lambo fóru, v ideálním případě na diskuzi Bugatti, ale BMW, no teda lol;)

No to by ale nejdřív museli začít vyrábět Lamborghini TDI, ne? :D I když, když nad tím tak přemýšlím, tak je to možná blíž, než si myslíme. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, za 20 let si míním psát minimálně na Lambo fóru, v ideálním případě na diskuzi Bugatti, ale BMW, no teda  lol  ;)

No to by ale nejdřív museli začít vyrábět Lamborghini TDI, ne? :D I když, když nad tím tak přemýšlím, tak je to možná blíž, než si myslíme. ;)

já na naftě nelpím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...