Přejít na obsah

(O)miss zadní lampy


VendaRS

Doporučené příspěvky

až začnou dělat led svítilny i na hatchback půjdu do nich,,jinak žádný,ať už chrom nebo černý chrom,pokud budou osazený obyč.žárovkama je to hrůza,měl sem tu čest být u pár montáží těchto světel a povím vám,,nechtěl bych je ani zadarmo,,nelíbí se mě téměř na žádným autě,třeba na tý fotce to v kombinaci stím vytuněním nevypadá zle,ale zasviť a zablikej,hrůůůza,vžycky když je vidím blikat připadaj mi jako nějaká hračka z vietnamské burzy,,navíc když svítí sluníčko nejsou vůbec vidět že blikaj,,,,,takže pokud zadní světla,jedině facelift,takhle sem to vyřešil já a už vím že sem udělal nejlíp,navíc cenově za facku,a vzhledově luxus,,, Nevím proč dělaj diodovky jen na kombika,kdyby byly na hatchback už je tam mám,

toť můj názor B)B)

Editováno: , autor: toncek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se teda nejvic ze vsech libej origo zadni lampy, tedy ty pofaceliftove, ty nemaji chybu!! :palec2:

Ty já mám taky a z celé nabídky všech světel jsou nejlepší(u tuningovejch světel hodně záleží na barvě auta na některou to sedne řiť na nočník), ale co kdyby se objevily nějaký který sem neviděl.

Editováno: , autor: VendaRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do začátku :D

Ty se mi taky líbí. (To ale není octavka, že?Vypadá to na Erko)

http://www.e-cat.cz/images/medium/sko4014t02.jpg

JJ je to nějaký fakt povedený erko. Ale docela by mě zajímaly nějaký fotky jak ty světla vypadají v noci když sou rozvícený. Jestli někdo máte takový foto tak už tady mělo bejt. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se teda nejvic ze vsech libej origo zadni lampy, tedy ty pofaceliftove, ty nemaji chybu!! :palec2:

Ano presne - take origo jsou nej. Jinak LED to by bylo super, ale posim zachovat vzhled origo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se teda nejvic ze vsech libej origo zadni lampy, tedy ty pofaceliftove, ty nemaji chybu!! :palec2:

Ano presne - take origo jsou nej. Jinak LED to by bylo super, ale posim zachovat vzhled origo :)

Tak na to aby jsi zachoval vzhled origo tak to si můžeš klidně udělat sám bo by nebyl takovej problém ty lampy navrtat a naládovat tam diody s odporama ne?

Editováno: , autor: VendaRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...