Přejít na obsah

Improvizované zbrane v sebeobrane


rcd.net

Doporučené příspěvky

cau kluci,mel bych k Vam takovy dotaz...do skoly mame zpracovat nejakou semestralni praci o improvizovaných zbraních v sebeobrane..nedela nekdo z vas nejake bojove umeni ci nezna nejake knihy s touto tematikou??za kazde info budu vdecny..diky -_-

Mám ve škole obor sebeobranu jsem na veřejnoprávní škole..

Mojim profesorem je judr. Náchodský jediný soudní znalec v oboru sebeobrany v ČR.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau kluci,mel bych k Vam takovy dotaz...do skoly mame zpracovat nejakou semestralni praci o improvizovaných zbraních v sebeobrane..nedela nekdo z vas nejake bojove umeni ci nezna nejake knihy s touto tematikou??za kazde info budu vdecny..diky -_-

Mám ve škole obor sebeobranu jsem na veřejnoprávní škole..

Mojim profesorem je judr. Náchodský jediný soudní znalec v oboru sebeobrany v ČR.. ;)

ja mam prave taky sebeobranu jako predmet a vyucuje nas Ing. Zdeněk Maláník, mimochodem špičkový expert na sebeobranu,a prave potrebuji sehnat nejake materialy <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já si myslím že jako zbraň v sebeobraně můžeš použít cokoliv.. On nám vždycky říká že až se dostanem do nějakého maléru máme se bránit čim budem moct urvat odpadkovej koš, hodit po útočníkovi klíče prostě všechno...

Záleží co na to potom řekne soudce až to dá útočník soudu... Asi se jim nebude moc líbit že na tebe šel s holejma rukama a tys ho začal mlátit basebalovou pálku i když je to lidského hlediska normální a udělal by to každej kdyby proti němu šla dvou metrová stopadesáti kilová hrana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pan inzenyr mi toho asi moc nepovi kdyz nam praci zadaval primo on ;) rekl nam,at si neco sezeneme sami...jj to mas naprostou pravdu..da se opravdu pouzit cokoliv ale ja treba myslel jestli nekdo nevite nejakou publikaci ktera o tom vysla nebo tak..na netu toho moc neni...potrebuji alespon 15 stranek coz bude asi problem B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pan inzenyr mi toho asi moc nepovi kdyz nam praci zadaval primo on ;) rekl nam,at si neco sezeneme sami...jj to mas naprostou pravdu..da se opravdu pouzit cokoliv ale ja treba myslel jestli nekdo nevite nejakou publikaci ktera o tom vysla nebo tak..na netu toho moc neni...potrebuji alespon 15 stranek coz bude asi problem B)

Tak to můžu sloužit můj profesor vydal publikaci jmenuje se to Teorie sebeobrany ale nevim jestli ti to k něčemu bude... Du do toho nahlídnout... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když jsme u tý sebeobrany jak dlouho jí máš?? A co vůbec studuješ za školu??

njn..opravdu toho moc nikde neni..budu asi neco potit z hlavy..tak sem zvedav...jinak sebeobranu mam tak tretim rokem a jsem na vysce ve Zline obor bepecnostni systemy a management..a ty studujes co??pane kolego -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pane kolego -_-

:smich::smich::smich:

No zatím ještě nejsem úplně pan kolega.. Studuju veřejnoprávní akademii TRIVIS a až dodělám půjdu na policejní do Modřan (teda pokud se dostanu..) což bude hodně těžký jelikož berou 300 lidí z 3000 což je každej desátej.. Ale ještě spoustu míst patří pro známé pana ředitele lektorů atd.. takže berou tak 200..

No a pokud se nedostanu nastoupím k orgánům.. :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V priemernej obývačke je 1242 vecí, pomocou ktorých by vás Chuck Norris dokázal zabiť… Vrátane samotnej izby.

Chuck Norris raz prežil samovražedný atentát. On bol atentátnik.

jj o nem nam taky vypravel..jako u chuckovi -_- ze je to tak naprosta blbost ze k tomu nema ani co rict :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V priemernej obývačke je 1242 vecí, pomocou ktorých by vás Chuck Norris dokázal zabiť… Vrátane samotnej izby.

Chuck Norris raz prežil samovražedný atentát. On bol atentátnik.

jj o nem nam taky vypravel..jako u chuckovi -_- ze je to tak naprosta blbost ze k tomu nema ani co rict :smich:

Chuck Norris je legenda, vsetci chceme byt ako Chuck Norris. Chuck Norris raz dostal z referatu na temu smelost jednotku s hviezdickou aj ked napisal iba svoje meno :D-_- niekde som mal prirucku policajta o zakernych rucnych zbraniach, mozno by sa mi ju podarilo niekde vyhrabat, dal by som to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V priemernej obývačke je 1242 vecí, pomocou ktorých by vás Chuck Norris dokázal zabiť… Vrátane samotnej izby.

Chuck Norris raz prežil samovražedný atentát. On bol atentátnik.

jj o nem nam taky vypravel..jako u chuckovi -_- ze je to tak naprosta blbost ze k tomu nema ani co rict :smich:

Chuck Norris je legenda, vsetci chceme byt ako Chuck Norris. Chuck Norris raz dostal z referatu na temu smelost jednotku s hviezdickou aj ked napisal iba svoje meno :D-_- niekde som mal prirucku policajta o zakernych rucnych zbraniach, mozno by sa mi ju podarilo niekde vyhrabat, dal by som to sem.

tak to by bylo vyborny kdybys to nasel...pokud ne v pohode..budu patrat dal -_- kazdopadne diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
pane kolego pivo.gif

_icon_smich.gif_icon_smich.gif_icon_smich.gif

No zatím ještě nejsem úplně pan kolega.. Studuju veřejnoprávní akademii TRIVIS a až dodělám půjdu na policejní do Modřan (teda pokud se dostanu..) což bude hodně těžký jelikož berou 300 lidí z 3000 což je každej desátej.. Ale ještě spoustu míst patří pro známé pana ředitele lektorů atd.. takže berou tak 200..

No a pokud se nedostanu nastoupím k orgánům.. biggrin.gifpivo.gif

TRIVIS, znám v Karlových Varech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...