Přejít na obsah

Body v prdeli


Tomáš

Doporučené příspěvky

Už jsem toto téma chtěl založit od července, ale nějak nebyl důvod. Až po včerejším dni, konkrétně cestě do Prahy. Vždycky jezdím na Boleslav, ale včera jsem to vzal přes Mělník a to jsem neměl dělat, protože teď mám o dva body a 1000,-kč méně :angry: Měřili v Kelských Vinicích a v té další vesnici vybírali. Nesralo by mě to, kdyby neměřili až na konci vesnice ve směru na Prahu, kdy jede člověk tou nekonečnou vesnicí cca 50 a před koncem, když už je vidět konec asi většina už začíná zrychlovat. Takže tak.

Další s podobným osudem se můžou připisovat :D

Editováno: , autor: Tomáš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus Tome!No tak to Ti nezavidim... To je dobry zlo..Ja to tam kroutim co chvilka a nastesti zatim nic covece..tak si dam majzla,az tam dneska pojedu domu.. ;)

2 bourak: No jo "melniciky udoli" je vyhlasena oblast.. :D

Jsou tam na hodně místech, ale v tomhle jsem je ještě neviděl. Znám hodně lidí co teď platili pokutu, ale každý bez bodů a zrovna já to odseru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus Tome!No tak to Ti nezavidim... To je dobry zlo..Ja to tam kroutim co chvilka a nastesti zatim nic covece..tak si dam majzla,az tam dneska pojedu domu.. ;)

2 bourak: No jo "melniciky udoli" je vyhlasena oblast..  :D

Jsou tam na hodně místech, ale v tomhle jsem je ještě neviděl. Znám hodně lidí co teď platili pokutu, ale každý bez bodů a zrovna já to odseru :)

Jednou tam sebrali Tomase Z. kdyz jel na prahu...Predjizdel na zebre (na ty krizovatce) 80km/h s vlekem a telefonoval..Ale ukecal to asi na 1500,- a bylo to pred 1.7...To mel kliku...

No tak to je fakt pesek!!Sou to zmr*i...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam jsou hlavne kvuli motorkarum v lete...dejou se tam strasny veci

No nepredpoklkadam,ze by jim v lete vetsina motorkaru stavela,ale to je jedno...Co myslis tema strasnejma vecma?

no kdyz mas pres silnici dve policejni auta a mezitim pas s hrebikama tak si rozmyslis jestli zastavit nebo ne...

jezdej to tam na cas nekde to bylo vyveseny i na netu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam jsou hlavne kvuli motorkarum v lete...dejou se tam strasny veci

No nepredpoklkadam,ze by jim v lete vetsina motorkaru stavela,ale to je jedno...Co myslis tema strasnejma vecma?

no kdyz mas pres silnici dve policejni auta a mezitim pas s hrebikama tak si rozmyslis jestli zastavit nebo ne...

jezdej to tam na cas nekde to bylo vyveseny i na netu...

No tak "akcne" bych to staveni motorkaru zase nevidel,ale to je jedno...Jo,je to mozny,ze to jezdej na cas..Taky nekdy koukam na hodiny,kdyz tam jedu.. ;):D A ty casy motorkaru by me docela zajimaly.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak "akcne" bych to staveni motorkaru zase nevidel,ale to je jedno...Jo,je to mozny,ze to jezdej na cas..Taky nekdy koukam na hodiny,kdyz tam jedu..  ;)  :D

to je celkem mozny ze by jsi to tak nevidel..ale to co rikam je realita...takhle je tam chytaj

Ty jsi u toho byl?Jo ja nerikam,je to mozny,ze to tak delaj..Ja jen,ze jsem to jeste od nikoho neslysel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to jo..No v lete to tam byva docela husty a crashe tam byvaj to je pravda...Ja mam zase kamose na ty "druhy strane".. A ty nic nerikali... ;) Ono takovahle akce tam asi zase nebejva taky kazdej den.. :D

tak kazdej den rozhodne ne ;) ale chytaj tam hodne casto ;)

Jo to chytaj..Tam tema vesnicema 50 nejede fakt snad nikdo...A v podstate tam ani neni "uniku"..Autem urcite ne.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj uniku tam neni...a kdyz jsem tam jel jednou s brachou jeho autem tak jsme se honili s nejakym klukem a ten v jedny z tech zatacekm poslal rovne do tech bazin :D

jinak znamej ma RS6 a to nestihaj v zatackach ani na motorce ;) hold je to tam vyhlaseny takovejhlema akcema :D:D

To tam fakt neni no...No tak to je zlo,ze si ten frajer skocil do bazinek...Ja nic takovyho "v akci" jeste nevidel..Ja prijedu dycky k hotovymu.. ;)

Jako tam to proste k tomu svadi...Zvlast kdyz to tam ma clovek najety..Je to pekny svezeni...Jak RS6 musi jet hrozne..Ale tezko rict,jak to je s tim stihanim a nestihanim..To je to "nekonecny tema" auta vs. motorky... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj frajer to tam pustil a moc pekny bylo pozorovat jak se to auto pomalu propadalo lollol ale jemu se nastesti nic nestalo ;)

jinak s tou RS6 jim dava jen v zatackach na rovine uz se to srovna ale v zatackach se prej borci nechytaj ;)

a hlavne je tam super povrch tak ze motorky krasne sedej...v Dube na benzince maj vzdy prestavecku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...