Přejít na obsah

Odkud jste..


abado

Doporučené příspěvky

Ja jsem z Raje Ceskeho :) ...Jicinsko, Runcajs a Manka atd. :p

A hlavně Svijanské pivo, jsem ho ochutnal v Sobotce na vandru a teď roky jen vzpomínám... -_-

jj, Svijany jsou dobré. A není po nich pak sračka.

Tj. nejsou spatny a u nas na mrazaku stoji velka 11ctka 13KC ;) a kdyz mistni vyhrajou tak se toci specielne tusim i 17ctka,

ale vetsinou si davam Gcko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem z Raje Ceskeho :) ...Jicinsko, Runcajs a Manka atd. :p

A hlavně Svijanské pivo, jsem ho ochutnal v Sobotce na vandru a teď roky jen vzpomínám... -_-

jj, Svijany jsou dobré. A není po nich pak sračka.

Tj. nejsou spatny a u nas na mrazaku stoji velka 11ctka 13KC ;) a kdyz mistni vyhrajou tak se toci specielne tusim i 17ctka,

ale vetsinou si davam Gcko.

po G to je řídký :D Když jsem začal dělat v Jičíně, tak všichni chválili Svijany, já jsem tím neznale pohrdal. Pak při první akci na chalupě jsme to chlastali a musím říct, že jsem se musel omluvit. Chuťově dobrý a dobře se snáší i ve velkém. Po 3 dnech pití tohoto nonstop úplná pohoda. Mívám i problémy s pálením žáhy a v případě Svijan nic. A to se k tomu žralo uzený, což mi taky se žáhou dělá poslední dobou divy a taky nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co udělat spicha?

Myslím, že i Murder je z Pic. To už je 5ks.

No je to 18 km z Pic (malebná vesnička pod Přeloučí), klidně můžem, to bych potom měl nablejskat Octuli, tím že soustavně blejskám firemní autíčka, tak to moje strádá (nejšpinavější červená 1,6 v Pcích). Zdůvodňuju to tím, že tak špinavou ani nešlohnou :unsure:

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak Pardubáci, příští týden mám poslední flákací, pak už asi čas nebude... Mimo středy a pá-ne je mi to jedno.

Já nevím kdy jak, něco nahoďte a já to zkusím, jinak funguju stylem zeptej se mě zítra kde jsem byl včera. Příští týden nemám zatím nic hlášeno tak bych to viděl na 90% úspěšnost. Víkend mám návštěvu a dělám doma chodníky a parkování takže po-pá (nebo někdy jindy, ale rád Vás poznám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co udělat spicha?

Myslím, že i Murder je z Pic. To už je 5ks.

No je to 18 km z Pic (malebná vesnička pod Přeloučí), klidně můžem, to bych potom měl nablejskat Octuli, tím že soustavně blejskám firemní autíčka, tak to moje strádá (nejšpinavější červená 1,6 v Pcích). Zdůvodňuju to tím, že tak špinavou ani nešlohnou :unsure:

Ha - nejšpinavější bílá je ta moje ;) jinak taky razím heslo, že co je špinavý se nekrade... no a na to téma mi spoluobčani z Mostu (tamní vědí jaká skupina) šlohli poklice (ať se udávěj, beztak byly špinavý a vorvaný od obrubáků)... a aby toho nebylo málo, tak ještě ten den jsem vytratil u paneláku klíče od auta - no po asi 20minutách jsem je našel jak hezky spinkaj v trávě a čekaj na mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak Pardubáci, příští týden mám poslední flákací, pak už asi čas nebude... Mimo středy a pá-ne je mi to jedno.

Já nevím kdy jak, něco nahoďte a já to zkusím, jinak funguju stylem zeptej se mě zítra kde jsem byl včera. Příští týden nemám zatím nic hlášeno tak bych to viděl na 90% úspěšnost. Víkend mám návštěvu a dělám doma chodníky a parkování takže po-pá (nebo někdy jindy, ale rád Vás poznám).

Mno mě se tento týden řídí zkouškama na Univerzitě (Pardubice) - docela humus... jestli někdo znáte někoho z tama a můžete mi zařídit protekci, tak nejsem proti -_--_--_-

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
bylo by možné ještě doplnit téma o to co děláte?a co děláte když nic neděláte?JEN TAK!!!

V hospodě máš téma o zájmech: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=19494

Jen tak mimochodem jsem jeho autor :D

A v lampárně máš téma o tom co kdo dělá a nabízí: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13121

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...