Přejít na obsah

Super palivo


TomasB

Doporučené příspěvky

no, jednak jsem to sem dal jako info a jednak to nešlo jen k Makru, ale i naShell. Mimochodem jsem to myslel taky tak, že na Shellce je to samý palivo jako jinde, akorát za více peněz.

Pokud vim tak Shell vozi svoje palivo z Nemecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, jednak jsem to sem dal jako info a jednak to nešlo jen k Makru, ale i naShell. Mimochodem jsem to myslel taky tak, že na Shellce je to samý palivo jako jinde, akorát za více peněz.

Pokud vim tak Shell vozi svoje palivo z Nemecka.

dyť se to tady už kolikkrát řešilo, že je všecko z jednoho zdroje. A v tom článku to přímo píšou, že Shell bere od České Rafinérské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, jednak jsem to sem dal jako info a jednak to nešlo jen k Makru, ale i naShell. Mimochodem jsem to myslel taky tak, že na Shellce je to samý palivo jako jinde, akorát za více peněz.

Pokud vim tak Shell vozi svoje palivo z Nemecka.

dyť se to tady už kolikkrát řešilo, že je všecko z jednoho zdroje. A v tom článku to přímo píšou, že Shell bere od České Rafinérské.

No pokud vim tak to neni pravda ... Shell a jeste jedna z vetsich spol. od Ceske rafinerske urcite neberou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak si ten článek dobře přečtěte. A kdysi se to tu rozebíralo a myslím Kolafa nebo kdo to byl co se kolem toho točí to tady psal.

No ja ti na inetu najdu klidne clanek jak si natural vyrobit z bramborovy polivky v pytliku. Proste sou veci kterym verim a veci kterym neverim ;-) Tim nerikam ze se treba nemuzu mylit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak si ten článek dobře přečtěte. A kdysi se to tu rozebíralo a myslím Kolafa nebo kdo to byl co se kolem toho točí to tady psal.

No ja ti na inetu najdu klidne clanek jak si natural vyrobit z bramborovy polivky v pytliku. Proste sou veci kterym verim a veci kterym neverim ;-) Tim nerikam ze se treba nemuzu mylit ;-)

jj to ze to pisou novinky neni zaruka a zrovna shell bych se divil...ale mozny to je nevidim do toho.

je fakt ze ja sem nikdy u tesca globusu a makra netankoval...stejne jako v jenci smerem na vary ta je yhlasena jak je levna ale pak ses tam porad.

beru omv alpin diesel a najedu na to o 60km na nadrz vic nez u essa.priklad...zkusim shell a srovnam si ho s omv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to ze to pisou novinky neni zaruka a zrovna shell bych se divil...ale mozny to je nevidim do toho.

V rafinerce za sebou stávali kamiony Omv, Aral, Shell, Benzina :angry: ..... berou stejný palivo a jen se do toho před čerpáním do cisterny přidávají aditiva zjednodušeně řečeno ale základ je stejná čistá 95,98 a nafta. Snad jen 100 od Shellu je z Rakous.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda tankuju jen Esso a Shell. Jinde jsem už nebral ani nepamatuju.

Ja sem onehda vzal u Essa N98 a jelo mi to tak priserne, ze sem to snad jeste nezazil, nechapu. Na obycz OMV N95 to jelo mnohem lip, nelitaly otacky, neskubalo to. Asi tam byla u Essa nafta lol

Ono tuším Esso a Shell jedna banda jest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak dnes, ale když jsem se o to zajímal já, cca tak 2 roky nazpět tak jsem se dopátral toho že veškeré benzíny v CZ pocházejí původně z rafinérií České rafinérské, a to včetně paliv Shellu, krom jednoho jediného paliva a to OMV Super100 (dříve OMV Super98).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rafinerce za sebou stávali kamiony Omv, Aral, Shell, Benzina :angry: ..... berou stejný palivo a jen se do toho před čerpáním do cisterny přidávají aditiva zjednodušeně řečeno ale základ je stejná čistá 95,98 a nafta. Snad jen 100 od Shellu je z Rakous.

Normální naftu a benzín Shell z ciziny nevozí, nevím jak u Power paliv ,ale ty si myslím, že jsou taky odtud a pouze na zakázku přidávájí aditiva.

To, ale nic nemění na tom, že dál budu brát hlavně u Shellu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rafinerce za sebou stávali kamiony Omv, Aral, Shell, Benzina  :angry: ..... berou stejný palivo a jen se do toho před čerpáním do cisterny přidávají aditiva zjednodušeně řečeno ale základ je stejná čistá 95,98 a nafta. Snad jen 100 od Shellu je z Rakous.

Normální naftu a benzín Shell z ciziny nevozí, nevím jak u Power paliv ,ale ty si myslím, že jsou taky odtud a pouze na zakázku přidávájí aditiva.

To, ale nic nemění na tom, že dál budu brát hlavně u Shellu.

Protoze sbiras body vid ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rafinerce za sebou stávali kamiony Omv, Aral, Shell, Benzina  :angry: ..... berou stejný palivo a jen se do toho před čerpáním do cisterny přidávají aditiva zjednodušeně řečeno ale základ je stejná čistá 95,98 a nafta. Snad jen 100 od Shellu je z Rakous.

Normální naftu a benzín Shell z ciziny nevozí, nevím jak u Power paliv ,ale ty si myslím, že jsou taky odtud a pouze na zakázku přidávájí aditiva.

To, ale nic nemění na tom, že dál budu brát hlavně u Shellu.

Protoze sbiras body vid ;-)

Ne body nesbírám, jezdím za své peníze, body sbírají jen firemní řidiči, teda aspoň většinou.

Ty věci co za body dávají jsou většinou cetky co doma nechci, navíc to co ti dají je fakt směšné, kdyby to bylo třeba 5% z útraty, ale to je :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...