Přejít na obsah

dobry zdroj na alu kola


zabijak

Doporučené příspěvky

no Momo má v Praze na Sokolovský otevřenou novou prodejnu a ty alu disky mi přišly cenově docela zajímavý. 17" za cca 3500,- Kč. Neumím ale posoudit, jestli je to opravdu dobrá cena. Větší rozměr na krámě neměli s tím, že by se to muselo objednat. Mají ale dodací lhůty docela dlouhý. Kamarád tam něco objednával na Porsche a příjde to asi za dva měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Momo má v Praze na Sokolovský otevřenou novou prodejnu a ty alu disky mi přišly cenově docela zajímavý. 17" za cca 3500,- Kč. Neumím ale posoudit, jestli je to opravdu dobrá cena. Větší rozměr na krámě neměli s tím, že by se to muselo objednat. Mají ale dodací lhůty docela dlouhý. Kamarád tam něco objednával na Porsche a příjde to asi za dva měsíce.

Tak to bude mít akurát na jaro..beztak bych se s takovým autem bál v zimě, protože se najde nějaký pitomec na letních a to je pak na zabití.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne by se libily ty WRS nebo GTR v chromu jsou asi ya11000.-tak jsem myslel kdyby se dali za min ale dik.

11 000,- za co ? Kus nebo všechny nebo co ? A rozměr ? Kdes vzal tu cenu ? Já tam koukal asi na 4 typy a všechny stály zhruba stejně, t.j. 17", jak jsem psal a 16" cca 3 000,- Kč/ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sohlas s lukem nejsem taky příznivcem nekvalitnich kol nebo nejakejch vyvařovanejch a rovnanejch klumpru protoze at chceme nebo ne jde o nas .videl jsem uz par prsklejch hliniku.ale nadruhou stranu neni zase potreba platit za kola majetek pokud neni nekdo vylozeně fajnsmekr. ja mnel na mysli svuj dotaz asi tak že jestli to tady někdo nebere ve velkym a nevadilo by mu kdyby se chtel pro jednou zříct svého 50ti procentniho rabatu ale to je asi blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...