Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

50 :kuk: sakra tady ani vločka :(

mám se strašně nachlazeně (kapesník furt v ruce a nos rudej jak halva na EVO VIII)

dneska diag. A3, Galaxi - rozchodit bufík namontovat parkovák namontit tažný a udělat elektriku k němu trochu upravit budíky, snaha rozchodit ESP na passatu (bez úspěchu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50 :kuk: sakra tady ani vločka :(

mám se strašně nachlazeně (kapesník furt v ruce a nos rudej jak halva na EVO VIII)

dneska diag. A3, Galaxi - rozchodit bufík namontovat parkovák namontit tažný a udělat elektriku k němu trochu upravit budíky, snaha rozchodit ESP na passatu (bez úspěchu)

mě zase přes léto nachca*o do nádrže u rolby, takže jsem ve čtvrtek v noci zůstal stát v kopci, pak jsem dovymlátil baterku a po cca 1h stání a pumpování jsem na poslední energii baterky natočil a dojel k baráku, zítra musím sundat nástavbu a nádrž musí ven na výplach + filtr a seřídit vstřiky, můžu říct, že se moooc těšim :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja to mel dnes uplne jiny..Dopoledne navrat z chlastacky,pak obed,naky litani po kamosich,pak 2 hodky vytuhlej na gauci pred krbovkama a pak chvile blbnuti se synovcem a cesta pro pritulku na Melnik.. ;)

to by mě zajímalo co udělali rodiče blbě že jsem měl dnes tak blbej program :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ... pan urejpanej... to víš mi tady v praze máme na všechno dost času... jooo paneee japoneeeeccc fotooooo :p

tak promiň no, jsem to zas až tak nemyslel ;)

jak to jinak jde? :)

však já to taky nemyslím špatně pane... :) no jinak to jde ale dře to... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci,asi před hodinkou,když jsem se vracel domů mě slečna v protijedoucím autě decánko lízla.Odneslo to zrcátko(na maděru) a je poškrábaný okno.Průser je,že v úterý mám jet do Itálie,tak musím narychlo nechat vyměnit aspoň to zrcátko,nevíte na kolik vyjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...