Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Hele kluci,asi před hodinkou,když jsem se vracel domů mě slečna v protijedoucím autě decánko lízla.Odneslo to zrcátko(na maděru) a je poškrábaný okno.Průser je,že v úterý mám jet do Itálie,tak musím narychlo nechat vyměnit aspoň to zrcátko,nevíte na kolik vyjde?

starší v elektrice do 1500,- ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci,asi před hodinkou,když jsem se vracel domů mě slečna v protijedoucím autě decánko lízla.Odneslo to zrcátko(na maděru) a je poškrábaný okno.Průser je,že v úterý mám jet do Itálie,tak musím narychlo nechat vyměnit aspoň to zrcátko,nevíte na kolik vyjde?

Ahoj jiří... si myslím nějaké 1500 - 2000 kč se dá pořešit.... jste se do sebe nějak zakoukaly se slečnou ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to má za motor ?

Avia 712.18 ;)

cože avie ... tu mám doma taky... když to nastartuji jednou za rok.. tak sousedi prchaj daleko....

já tam mám jenom motor z toho, ale šlape jako hodinky a to s tim najezdim i 300motohodin ročně a i když jedu max 30km/h, tak motor točí jako při 90km/h

ale nej tam je topení z feldy, to topí, jako jedinej v Peci jezdím v tričku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novy 3 t (v elektrice)

Určitě chci nový.Je v barvě,v elektrice a vyhřejvaný.Slečnu jsem naštěstí chytil,tak snad to pojišťovna zaplatí.Jen doufám,že mi to někde v servise tak rychle vymění

3t je bez barvy a bez práce

narychlo asi jen bez barvy

pojištovna by měla zaplatit do koruny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to má za motor ?

Avia 712.18 ;)

cože avie ... tu mám doma taky... když to nastartuji jednou za rok.. tak sousedi prchaj daleko....

já tam mám jenom motor z toho, ale šlape jako hodinky a to s tim najezdim i 300motohodin ročně a i když jedu max 30km/h, tak motor točí jako při 90km/h

ale nej tam je topení z feldy, to topí, jako jedinej v Peci jezdím v tričku lol

jo jo to znám ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci,asi před hodinkou,když jsem se vracel domů mě slečna v protijedoucím autě decánko lízla.Odneslo to zrcátko(na maděru) a je poškrábaný okno.Průser je,že v úterý mám jet do Itálie,tak musím narychlo nechat vyměnit aspoň to zrcátko,nevíte na kolik vyjde?

Ahoj jiří... si myslím nějaké 1500 - 2000 kč se dá pořešit.... jste se do sebe nějak zakoukaly se slečnou ....

No v prvním okamžiku jsem myslel,že až to auto dojedu,tak řidiče vytáhnu a trochu ho proklepnu.No a ona se z řidiče vyklubala mooooc pěkná třicítka............V pondělí jdeme společně na pojišťovnu,teda jestli mi zítra neřekne do telefonu,že mě nikdy neviděla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novy 3 t (v elektrice)

Určitě chci nový.Je v barvě,v elektrice a vyhřejvaný.Slečnu jsem naštěstí chytil,tak snad to pojišťovna zaplatí.Jen doufám,že mi to někde v servise tak rychle vymění

3t je bez barvy a bez práce

narychlo asi jen bez barvy

pojištovna by měla zaplatit do koruny

já myslel,že jim to z fabriky vozej už v barvě.....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novy 3 t (v elektrice)

Určitě chci nový.Je v barvě,v elektrice a vyhřejvaný.Slečnu jsem naštěstí chytil,tak snad to pojišťovna zaplatí.Jen doufám,že mi to někde v servise tak rychle vymění

3t je bez barvy a bez práce

narychlo asi jen bez barvy

pojištovna by měla zaplatit do koruny

já myslel,že jim to z fabriky vozej už v barvě.....?

umím new v barvě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja to mel dnes uplne jiny..Dopoledne navrat z chlastacky,pak obed,naky litani po kamosich,pak 2 hodky vytuhlej na gauci pred krbovkama a pak chvile blbnuti se synovcem a cesta pro pritulku na Melnik.. ;)

to zní jako pohoda ;)

Jj taky sem to tak dneska pojal..Uz sem toho vseho mel plny zuby..Tak sem se na vsechno vy*al a dal si pohodu..

Neboj Vaso,nikde neudelali chybu.. ;)

Edit: Jo a jeste jsem se dneska svezl v Subaru..Sice "jen" WRX,ale i tak to bylo pekny svezeni.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novy 3 t (v elektrice)

Určitě chci nový.Je v barvě,v elektrice a vyhřejvaný.Slečnu jsem naštěstí chytil,tak snad to pojišťovna zaplatí.Jen doufám,že mi to někde v servise tak rychle vymění

3t je bez barvy a bez práce

narychlo asi jen bez barvy

pojištovna by měla zaplatit do koruny

já myslel,že jim to z fabriky vozej už v barvě.....?

umím new v barvě....

máš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě perlička na závěr ..to vše grátis ve znaméní garančního servisu.... ;)

někdy se holt musí, aby vše klapalo jak má

no právě... jen ta motivace a elán trochu schází...... lol

ono někdy ta motivace schází i když to není grátis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě perlička na závěr ..to vše grátis ve znaméní garančního servisu.... ;)

někdy se holt musí, aby vše klapalo jak má

no právě... jen ta motivace a elán trochu schází...... lol

ono někdy ta motivace schází i když to není grátis

hmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej večír všem ! jestli zde nekdo je...

MAm dotazek,,taky se vam stranka zobrazuje nejak takto,,, docela me to stve...

ahoj, to je celkem pravidelná klasika, za chvilku to přejde ;)

a už je to OK

Cau:)

stalo se mi to prave poprve tak se ptam,, jestli to neni nejaky new upgrade :) nebo tak neco....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...