Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Tak to je síla!!!!!!!! Alespoň tam máte o zábavu postaráno!!! :palec2:

No kdyby mi to někdo povídal, tak mu neuvěřím...jen se snažím s ním vycházet dobře, prt. bych nerad jednoho dne našel Okinku vykradenou...odjet by s ní nezvládl, ale rozmlátit určitě..

Tak to si myslím, že už by nerozdýchal!!! Musíš mu dat najevo, kdo je v ulici pánem!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si myslím, že už by nerozdýchal!!! Musíš mu dat najevo, kdo je v ulici pánem!!! :)

Naštěstí nebydlíme přímo vedle a máme jakštakš vztahy, ale jinak nevím, asi bych mu zpřerážel hnáty chytit ho v garáži, ale zas ten gang kolem něj, sice jen pár blbejch cigošů, ale co víš co vymyslí když seš v práci nebo někde pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si myslím, že už by nerozdýchal!!! Musíš mu dat najevo, kdo je v ulici pánem!!! :)

Naštěstí nebydlíme přímo vedle a máme jakštakš vztahy, ale jinak nevím, asi bych mu zpřerážel hnáty chytit ho v garáži, ale zas ten gang kolem něj, sice jen pár blbejch cigošů, ale co víš co vymyslí když seš v práci nebo někde pryč...

No to jo. Hnědočeši když jsou ve skupině jsou dost nepříjemní!!! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se někdo má. Já jdu za chvíli na oběd :p

No jdu dělat úkol do francouzštiny, včera jsem na to neměl už sílu...a bratra pošlu smažit sejra k obědu, kaše jsem včera udělal kotel asi pro 20 lidí :)

Tak to máš vymakaný. Na francouzštinu zajdeš k sousedkám a vrátíš se akorát na oběd. Tak to je komfort!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, teď jsem zjistil, že sousedka už je doma a že jsem si v noci lehce rozsekl obočí - měl jsem mob. na nabíječce nad postelí a asi jem měl divoký sny a strhl si mobil do postele a nabíječka mě trefila nad oko, půl cm šlinec a trochu oteklé :feve:

uz to nehul draku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...