Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Třeba jí nechtěl dát prachy na blbosti!!! Chytrý to člověk. A jaká byla první nejlepší scénka ve vaší ulici? :)

Když u jiných sousedů jejich adoptivní synáček vzal doma klíče od traboše a trénoval v garáži...jen si zapomnel otevřít vrata a v nestřežené chvíli jima proskočil na silnici,vrata to dala, ale traboš ne...

:smich::smich::smich::smich::smich::palec2::palec2::palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o rok dýl omotal kolem sloupu Š120 koupenou místo trabi, ani dveře nešly otevřít, tak vylezl asi 10 cm škvírou v okýnku...

Taky dobrý!!!!!!!!

:smich::smich::smich:

Teď se učí v krimu co ještě neumí-ukradl v Brně v Tescu kožich, ale nikdo mu neřekl, že je na něm elektronická ochrana :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o rok dýl omotal kolem sloupu Š120 koupenou místo trabi, ani dveře nešly otevřít, tak vylezl asi 10 cm škvírou v okýnku...

Taky dobrý!!!!!!!!

:smich::smich::smich:

Teď se učí v krimu co ještě neumí-ukradl v Brně v Tescu kožich, ale nikdo mu neřekl, že je na něm elektronická ochrana :smich:

Tak to je celkém pestrý životopis!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši ani neříkám, že máme barák lehce výš než ony...a já mám okno směrem k nim :p:p:p

to snad neni možný.Ještě napiš že tam oni koupelnu s oknem

Radši ani neříkám, že máme barák lehce výš než ony...a já mám okno směrem k nim :p:p:p

No tak právě sis vykoledoval to, že sem budeš muset dát nějaký fotky!!!

:kol-35:

Stará ložnici...a holky pokoj, což oceňuji nejvíce :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už je moc todle lol

Taky jsem to nějak nepobral, ale lepší rodina, jeho sestra nám doma chtěla dělat psa, našeho chudáka vystrnadila z boudy a několik dnů po sobě tam celé odpoledne bydlela :smich: No a nedávno došla, že jde do armády, že jí volal velitel, a že má zítra nastoupit, tak se přišla zeptat co s sebou - anbe nejapný kámošův žert ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši ani neříkám, že máme barák lehce výš než ony...a já mám okno směrem k nim :p:p:p

to snad neni možný.Ještě napiš že tam oni koupelnu s oknem

Radši ani neříkám, že máme barák lehce výš než ony...a já mám okno směrem k nim :p:p:p

No tak právě sis vykoledoval to, že sem budeš muset dát nějaký fotky!!!

:kol-35:

Stará ložnici...a holky pokoj, což oceňuji nejvíce :p

Tak to je celkem maso a ještě napiš, že schválně večer nezadělávají závěsy!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už je moc todle lol

Taky jsem to nějak nepobral, ale lepší rodina, jeho sestra nám doma chtěla dělat psa, našeho chudáka vystrnadila z boudy a několik dnů po sobě tam celé odpoledne bydlela :smich: No a nedávno došla, že jde do armády, že jí volal velitel, a že má zítra nastoupit, tak se přišla zeptat co s sebou - anbe nejapný kámošův žert ;)

Tak to je síla!!!!!!!! Alespoň tam máte o zábavu postaráno!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...