Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ty woe, teď jsem zjistil, že sousedka už je doma a že jsem si v noci lehce rozsekl obočí - měl jsem mob. na nabíječce nad postelí a asi jem měl divoký sny a strhl si mobil do postele a nabíječka mě trefila nad oko, půl cm šlinec a trochu oteklé :feve:

tohle :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, teď jsem zjistil, že sousedka už je doma a že jsem si v noci lehce rozsekl obočí - měl jsem mob. na nabíječce nad postelí a asi jem měl divoký sny a strhl si mobil do postele a nabíječka mě trefila nad oko, půl cm šlinec a trochu oteklé :feve:

tohle :help:

Radši obrátíme list :)

Koukám u učení na Óčko a v jendom klipu mě zarazilo, že Amíci ví jak poznat, že duše je píchlá...nebo to tam aspoň ukazovali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pro dnešek skončil s francouzštinou a jdu do garáže, škodahome se blíží, tak se tu zatím mějte :)

a co dete delat pane...ja budu zitra nocovat v garazi...to bude orgie

Na autě už max. leštit, i když to nechám spíš až na zítra, ale chci udělat ještě pár věcí kolem, takových co měsíce odkládám a nestíhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brácha smaží smažák a z okna se valí kouř...na otázku co to je za dým odpovídá není ohně bez kouře, ale hlad mám, takže max. větrám :p

vás bych chtěl mít doma :help:

Tak z toho mám zažítek a to to jen čtu. Asi se někdy přijedu podívat :p

já bych to radši neriskoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brácha smaží smažák a z okna se valí kouř...na otázku co to je za dým odpovídá není ohně bez kouře, ale hlad mám, takže max. větrám :p

vás bych chtěl mít doma :help:

Tak z toho mám zažítek a to to jen čtu. Asi se někdy přijedu podívat :p

já bych to radši neriskoval

Myslíš??? Je fakt, že bych raději viděl fotky těch sousedek, abych věděl, jestli to stojí za to :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš??? Je fakt, že bych raději viděl fotky těch sousedek, abych věděl, jestli to stojí za to :p

je fakt,že ty fotky mu tu furt chybí

Třeba dnes něco spáchá a dodá. Nebo můžem založit nové téma jen na jeho sousedky :)

Tak já to dnes balím. Tak se měj a snad zítra :palec2:

Čau.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš??? Je fakt, že bych raději viděl fotky těch sousedek, abych věděl, jestli to stojí za to :p

je fakt,že ty fotky mu tu furt chybí

Myslíš??? Je fakt, že bych raději viděl fotky těch sousedek, abych věděl, jestli to stojí za to :p

je fakt,že ty fotky mu tu furt chybí

Třeba dnes něco spáchá a dodá. Nebo můžem založit nové téma jen na jeho sousedky :)

Tak já to dnes balím. Tak se měj a snad zítra :palec2:

Čau.........

Furt jen sousedky sousedky...už jsem to ale skoro vymyslel-budem s bráchou číhat u plotu a jako se fotit a až ony půjdou, vyfotím je na pozadí...nebo že by jejich pozadí :p ? Něco vymyslím, ale nevím jestli to bude hned, teď kutím v garage :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...