Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

vecer mrtvy...rano tady taky nikdo neni...se me zda ze hospoda zacina byt ztratova

se nediv, maš teplé pivo, chlaďák kaput lol

...a v lednici 2 měsíce starý poslední utopence lol

A hermelin nalozenej ve vyjetym voleji.. :D

Dobre rano... ;)

Baurak by s tím něco měl udělat, nebo mu z hospody uteče i poslední myš. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vecer mrtvy...rano tady taky nikdo neni...se me zda ze hospoda zacina byt ztratova

se nediv, maš teplé pivo, chlaďák kaput lol

...a v lednici 2 měsíce starý poslední utopence lol

A hermelin nalozenej ve vyjetym voleji.. :D

Dobre rano... ;)

Baurak by s tím něco měl udělat, nebo mu z hospody uteče i poslední myš. :p

To jo to by mel..Je to totiz tezkej uuuupadek.. :p To vis,ma novou praci,tak na hospodu kasle..Asi mu dali vic penez.. lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hermelin nalozenej ve vyjetym voleji.. :D

Dobre rano... ;)

Čao Marty, nakládanej hermelín 200 let starej jsem měl ve čtvrtek u nás v hospodě a byl docela cajk. A teď zrovna dělám smaženej eidam... ;)

Cao Spidi..Jj to verim,ja ho kdysi taky hodne zraval... :D Ale ne vsude ho maj dobrej... Ja na nakej ten eidam akorat vyrazim.. ;) Ne ze to pripalis.. lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cao Spidi..Jj to verim,ja ho kdysi taky hodne zraval... :D Ale ne vsude ho maj dobrej... Ja na nakej ten eidam akorat vyrazim.. ;) Ne ze to pripalis.. lol lol

Já mám sýry všeobecně hodně rád, smažený taky... ;)

Kamoš, co má ve vedlejší dědině restauraci, je na to stejně, dělá jídlo, který se jmenuje sýrová variace a je to půl hermelínu, tvarůžek, eidam a niva, vše smažené o únrnné gramáži 250 g, k tomu 150 g hranolek, tatarka a zeleninová obloha a stojí to celý dohromady bratru 109,- Kč... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...