Přejít na obsah

doprava kol..


abado

Doporučené příspěvky

zdareec..posilali ste nekdo uz dopravni sluzbu kola..? myslim jakoze dhl ci ppl..atd...? mate nejake zkusenosti..? nevite kolik by stalo poslat  5 obutych kol..??300 km daleko..diky za kazdu radu:)

A co si to treba cca scitnout na DHL.CZ???

a co treba... no nic..sem se dibal na ppl...jenze nekdo rika ze ty dopravni sluzby se ktomu nechovaji dobre..viis..?!..a tak se ptam vas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja posilal 4 disky v krabicich do ostravy pres Ceskou postu..z tech 4 krabic jsem udelal 2 baliky s udanou hodnotou...Dosly v pohode do 5 prac. dni,byly pojisteny na 12 000 a stalo to tusim tenkrat do 600KC..Na DHL a PPL sem koukal i volal taky a tam mi rekli,ze se mi to nevyplati,ze to nedelaji atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja posilal 4 disky v krabicich do ostravy pres Ceskou postu..z tech 4 krabic jsem udelal 2 baliky s udanou hodnotou...Dosly v pohode do 5 prac. dni,byly pojisteny na 12 000 a stalo to tusim tenkrat do 600KC..Na DHL a PPL sem koukal i volal taky a tam mi rekli,ze se mi to nevyplati,ze to nedelaji atd...

jo dik.. tak "on" to nakonec neposle... tak si udelam vylet..300km tam a 300 zpet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...