Přejít na obsah

Kde mi napoja Feldu na VagCom


superflo

Doporučené příspěvky

Mam len taky maly problem.

Ak chcem zistit ci mi RJ nevykazuje nejake chyby da sa to zistit iba pripojenim na VagCOM. Bol som na vychode v sevise Škoda a tam mi jeden chlapik zapiskal cenu 2000sk iba za pripojenie.

Moze to byt take drahe??

Mam feliciu 1,6MPi r.v 1996

Dik za pomoc a keby ste nahodou vedeli kto to robi na SK resp. košice a okolie lacnejsie dajte mi prosim vas vediet. dik :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
keby si mal nejaky problem a si niekde v okoli kosic tak sa kludne ozvi joliva@pobox.sk . tiez so servismi nemam dobre skusenosti tak som si zadovazil vag aj kabel manual a spokojnost nadovsetko

diky moc za pomoc uz som si aj ja zadovazil vsetko potrebne... nemas nahodou prefotene servisne manualy

ak by si n ieco tiez potreboval daj vediet pomozem ak budem vediet a dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
keby si mal nejaky problem a si niekde v okoli kosic tak sa kludne ozvi joliva@pobox.sk . tiez so servismi nemam dobre skusenosti tak som si zadovazil vag aj kabel manual a spokojnost nadovsetko

diky moc za pomoc uz som si aj ja zadovazil vsetko potrebne... nemas nahodou prefotene servisne manualy

ak by si n ieco tiez potreboval daj vediet pomozem ak budem vediet a dik

mam ale len v pdf skus sa spojit so mno cez skype JOLIVA5200 ti to poslem zbalene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...