Přejít na obsah

Anti Santa


zabiak

Doporučené příspěvky

Zase tak strašně dlouho to není,co se Santovi ani nezdálo,že by u nás také mohl roznášet dárečky.Asi mněl strach,že by ho sestřelili z ostnáče při přelejzání.

A najednou je tady a s ním tady celé hejno Santů přestrojených za MacDonaldy,Microsofty,VWageny,Lewise,Philipse další a další…

Zvláštní je,že proti těm nikdo anti stránky nezakládá ,proč taky že???Vždyť nám tam chutná,Didaktiky Z by asi taky nabyly ty nejlepší compy a jezdit faceliftovou Škodou 120 GLSXY by také nikdo nechtěl.

Máme to co jsme chtěli.Máme to se vším všudy,tedy i se Santou a pánové ruku na srdce,nezískali jsme podstatně horší Černé Petry než je ten chudák Santa?A co se jeho týká,mně neuráží,nevadí mi,jenom ho lehce ignoruji.Vánoce s Ježíškem jsem mněl loni,budu je mít letos a v dalších letech.

Ani sebelepší reklama na jízdní kolo mně nedonutí k tomu,abych si koupil,když mně jezdit nebaví.Proč by mně reklama na Vánoce se Santou mněla vést k tomu,abych zapomněl,na Ježuldu.

Není to v Santovi,je to v nás…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Santa je výplod hlouposti. Původně jejich Santa vypadal jinak, dnešní podobu mu dala společnost Coca Cola, to je přece docela strašný jak dokáže blbá reklama takhle zásadně ovlivnit miliony lidí. Mě štve ta jejich demece, že se nám snaží změnit historii a tradice a vnutit nám svoji. I přez jejich snaživost se u nás Santa neuchytil a doufám že neuchytí navždy z něj bude jen kýč. Jen bych rádši vídal ve výlohách betlém s Ježíškem než to obézní červený prase. Navíc Santa u nás chodí 6ledna Svatý Mikuláš- Santa Nikolaus nebo jak se to píše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tak strašně dlouho to není,co se Santovi ani nezdálo,že by u nás také mohl roznášet dárečky.Asi mněl strach,že by ho sestřelili z ostnáče při přelejzání.

A najednou je tady a s ním tady celé hejno Santů přestrojených za MacDonaldy,Microsofty,VWageny,Lewise,Philipse další a další…

Zvláštní je,že proti těm nikdo anti stránky nezakládá ,proč taky že???Vždyť nám tam chutná,Didaktiky Z by asi taky nabyly ty nejlepší compy a jezdit faceliftovou Škodou 120 GLSXY by také nikdo nechtěl.

Máme to co jsme chtěli.Máme to se vším všudy,tedy i se Santou a pánové ruku na srdce,nezískali jsme podstatně horší Černé Petry než je ten chudák Santa?A co se jeho týká,mně neuráží,nevadí mi,jenom ho lehce ignoruji.Vánoce s Ježíškem jsem mněl loni,budu je mít letos a v dalších letech.

Ani sebelepší reklama na jízdní kolo mně nedonutí k tomu,abych si koupil,když mně jezdit nebaví.Proč by mně reklama na Vánoce se Santou mněla vést k tomu,abych zapomněl,na Ježuldu.

Není to v Santovi,je to v nás…

:palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tak strašně dlouho to není,co se Santovi ani nezdálo,že by u nás také mohl roznášet dárečky.Asi mněl strach,že by ho sestřelili z ostnáče při přelejzání.

A najednou je tady a s ním tady celé hejno Santů přestrojených za MacDonaldy,Microsofty,VWageny,Lewise,Philipse další a další…

Zvláštní je,že proti těm nikdo anti stránky nezakládá ,proč taky že???Vždyť nám tam chutná,Didaktiky Z by asi taky nabyly ty nejlepší compy a jezdit faceliftovou Škodou 120 GLSXY by také nikdo nechtěl.

Máme to co jsme chtěli.Máme to se vším všudy,tedy i se Santou a pánové ruku na srdce,nezískali jsme podstatně horší Černé Petry než je ten chudák Santa?A co se jeho týká,mně neuráží,nevadí mi,jenom ho lehce ignoruji.Vánoce s Ježíškem jsem mněl loni,budu je mít letos a v dalších letech.

Ani sebelepší reklama na jízdní kolo mně nedonutí k tomu,abych si koupil,když mně jezdit nebaví.Proč by mně reklama na Vánoce se Santou mněla vést k tomu,abych zapomněl,na Ježuldu.

Není to v Santovi,je to v nás…

Toto je uzasne - GRATULUJI ;) a souhlasim ve 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Sice je už po vánocích http://www.anti-santa.cz/ , ale ten obézní červený zmrd na nás z výloh ještě občas vybafne a je načase ho nakopat tam kam patří do. USA lol

Pěkný web a se Zabiakem maximálně souhlasím. U nás doma nenosí a ani nikdy nosit dárky nebude ani Děda Mráz, ani Santa Klaus, ale jedině Ježíšek. Žádné zemi jejich tradice neberu, ale ať každý nechá naši českou tradici taky napokoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...