Přejít na obsah

Nefunkčné oba výškove repraky na ľavej strane


Doporučené příspěvky

Dobrý deň. Len pár otázok prosim. Zo synom sme kupily jazdenku s Belgicka Octavka 3 combi 1,6TDI 2015 ja som ju bol odskušať (mám niečo podobné len silnejšie B8 2015 2,0TDI) a až po kúpe som si všimol že nefungujú oba (front and rear) výškové reproduktory na lavej strane, basové su vporiadku. Dal som dole čalunenie na vodičových dverách a zistil som že chyba nieje v reproduktore ale niekde inde. Googlil som posťahoval nejake zapojenia len nemam v tom jasno a chcem sa na to pripraviť ked syn príde na návštevu.

Viem dám to znova na VCDS a pozriem infotainment audio lebo som čekoval len motor, abs ,atď.

1. Ako zistím ake radio je v tejto octavke? 4o som si všimol oprati môjmu rádiu že okrem AM a FM má ešte DA.

2.Repraky sú od CANTON.Mal som rozobrate len predne lave dvere sú tam dva repraky (treble a bass)

3. ako zistim či je tu namontované toto Digital sound package control unit J525. Schémi sa líšia a toto by mi pomohlo.

4. Ak ano kde sa toto nachádza Digital sound package control unit J525.

Dakujem

Zistené na dialku len toto.

Radio  5Q0 035 874 A /B                = MIB2 Amundsen

Pravdepodobne od nova system CANTON na krytkach repro sú strieborne napísy Canton a repraky v LP dverach tiež.

Zosilovač J525 by mal byť pod šoferovou sedačkou , zistím ked syn príde s Brna. Premeram podla schémy.

 

 

Editováno: , autor: mirob1967
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...