Přejít na obsah

Smart Apps - Super 3,r.v.2021 Amundsen MIB3


Doporučené příspěvky

Ahoj, nedávno jsem si zakoupil službu Traffication, mimo jiné upozorňovala na měření rychlosti.

Na konci července mi přišel mail o zrušení. Nevíte někdo co se stalo/změnilo?

Velice si vážíme Vašeho zájmu o balíček Smart Apps prostřednictvím služeb Škoda Connect. Bohužel nám naše technické oddělení po důkladné kontrole potvrdilo, že systém infotainmentu vašeho vozu nesplňuje požadavky pro tyto služby.

 

Díky

 

Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě přišlo také a službu mi vypnuli a prodloužili Care Connect o 3 měsíce. Mám Kodiaqa. Myslím, že pokud to jednou fungovalo tak ten blábol od nich je úplná blbost ( asi přišli, že to není dokonalé ). Pak by ale měli řešit aktualizace systému a hlavně navigaci, která stojí za......... Její fungování je naprosto zoufalé. Celý systém pomalý, seká se, ale to je v pořádku. To jejich oddělení nevidí.

 

Myslím, že by se inženýři ze škodovky co dělají tyhle nedodělky jako je celý infotainment měli chytit za hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...