Jump to content

• Aktuální příspěvky

• ja som tu prvi x  neviem sa tu moc pohybovat, tak mi prepacte, ,  ale vyznam je zretelny, 
    • Téma je o nabíjení, palubní deska, sedadla, etc, sem rozhodně nepatří, tak to laskavě respektujte!
    • Je to možné, levou nohu cpu furt někam, mám totiž DSG. :-D    O to nejde, ten konektor je maličkost. Sice nemám po ruce M10 na odstranění sedaček, ale to se v Hornbachu najde... Spíš mě trápí to čidlo. Nové stojí okolo 3000 Kč. To se mi fakt nechce dávat. Budu asi doufat, že to má spojitost a čidlo je ok. Asi mi nic jiného nezbývá. :-D    Edit: Našel jsi to? Tak to jsem rád. Taky to tam mám načaté. Já to tam mám extrémně napnuté, ani se nedivím, že to praská. Odstraním ty porušené kousky izolace a pro jistotu nadstavím kablíkem. Tak snad do budoucna to vydrží. 
    • Rozdiel je aj vo vyhrievanom celnom skle. Naopak, palubka je asi potlacena v oboch krajinach. Cize cim to nabijat? Ktora lacna rychlonabijacka je dobra?
    • Na niektorom fóre som čítal, že neposedný zadný pasažier nohami trochu "pohladkal" tie konektory pod sedačkou a bol z toho problém, vyhadzovalo jednu chybu airbagu za druhou, už sa mi to ale nedarí nájsť, tak neviem presne ktoré to boli chyby.  BTW vďaka za radu, poradil si aj mne :D
  • Create New...