Přejít na obsah

Egypt-hotel HILTON LONG BEACH


rcd.net

Doporučené příspěvky

Egypt je v pohode, akorat mentalita mistnich je nekdy dost OTRAVNA, nic neni free, to si zapis za usi jako prvni...

A priprav se na mozne strevni potize, ale mistni prasky to jisti, evropsky tam sou na dve veci...

Jo a jestli mas mladou v blond, tak si ji mooc hlidej...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Egypt je v pohode, akorat mentalita mistnich je nekdy dost OTRAVNA, nic neni free, to si zapis za usi jako prvni...

A priprav se na mozne strevni potize, ale mistni prasky to jisti, evropsky tam sou na dve veci...

Jo a jestli mas mladou v blond, tak si ji mooc hlidej...

jj mlada je blond :D mam se bat???radsi ji pro jistotu necham doma lol

vlastne oni tam nemaji zadny bloncky co???asi jim to prijde vzacne... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám mladou blond a byloto docela drsný. Několikrát jsem myslel, že jim dám už do držky. Pořád něco pokřikujou, čumí jak dementi a strašně rádi si šáhnou. Nejčastější finta byla, že jdou jako okolo a náhodou o ní zavadí. Faktem ale je, že se to většinou stávalo na jihu, v Asuánu, protože tam je mnohem míň turistů... -_-

post-18-1169375366.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tady příklad, co s Egypťanama dělá nezahalená ženská a ještě k tomu blondýna...jak čučí

tak to je fakt mazec..jak se rika:jiny kraj,jiny mrav :D

jak to tak vidim tak nikam nepojedem a zustaneme doma...nebo si vezmu misto mlade nejakyho clena tady z fora a bude vystarano...po nas cumet nebudou :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra tady si clovek zalozi tema aby dostal nejakou radu a objevi se nejaka bloncka na fotce a cele se to tady zvrhne :smich::smich:

Tady na foru je to skoro vždycky tak s těma ženskejma.. :smich::smich:

Zpátky k tématu: taky se chystám zase do Egypta, chtěl jsem nejdřív do Tunisu, ale v dubnu je tam ještě zima. Asi poletím zase do Hurghady a vybral jsem hotel Aqua Blue Resort. Nebyl jste tam někdo??

ještě odkaz: http://www.eximtours.cz/hotel/index.php?ho...8&termin=114862

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jeste bych chtel upozornit, ze Egyptske hotely mohou v hlavni sezone bouzel nabirat o cca5% vice nez maji kapacitu a primo po pristani si cestovky (vsechny) rozdelovali pripadne klienty z obsazenych hotelu do jinych h. stejne kategorie, stalo se to asi trem parum a nebyly z toho moc naseny, ja jsem mel nastesti hotel, kterej jsem si vybral.

...ale bylo to v srpnu, ted to asi nehrozi :) ...kdyz jsme v 1,30 rano pristavali, tak bylo 32stupnu, ve dne kolem 45 a pri vejletu do Kahiry a Luxoru dokonce pres 55 a to fakt nekecam, vypil sem asi 1Ol. vody.... v hotelu v baru u bazenu jsme davali bezne deset tech jejich vodovejch piv a nakou tu vodku z dzusem a nebylo to vubec znat, tam se to all inclusive fakt vyplatilo :)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...