Přejít na obsah

Tak kdo jste dneska klouzal?


Luke288

Doporučené příspěvky

No,co si budeme povídat,lidi s takovejma autama většinou k doktorovi nespěchaj.

to je mi zase dedukce. to ti někdo poradil nebo je to z tvý hlavy? jakože lidi s lepšíma autama se nechávaj teleportovat nebo jak? :doh

by mě zajímalo, kam chvátaj lidi s favoritama a feliciema třeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,co si budeme povídat,lidi s takovejma autama většinou k doktorovi nespěchaj.

to je mi zase dedukce. to ti někdo poradil nebo je to z tvý hlavy? jakože lidi s lepšíma autama se nechávaj teleportovat nebo jak? :doh

by mě zajímalo, kam chvátaj lidi s favoritama a feliciema třeba

Neboj,nikdo mi neradil a je to jenom z mojí hlavy a ze zkušenostech za volantem.Určitě se najde i pár hovad s felicií,který to dokážou udělat,ale myslím že těch Touaregů bude mnohem víc.Zrovna předevčírem jsem stál v koloně,kterou přes celou čáru předjížděla nová A8 s chlápkem,kterej si ještě vesele telefonoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co dodat? ach ta česká maloměšťáckost, kdy už se z těch našich hlaviček vytratí...

btw. před studentskýma kolejema v Praze parkuje asi 15 let stará Astra s SPZ xxx 0001, nu asi nějakej mafián :palec2:

Vsaď boty, že před 15-ti lety, když byla astřička nová a přihlašovala se, tak si pro tu značku nešel studentík..to možná jeho vlivnější tatík..No a po 15-ti letech? Občas se i taková auta prodají..a to i se značkou B)

To jinak není žádná maloměšťáckost, bylo to jen konstatování. Prostě jen občas na silnici koukám kolem sebe, tak vidím, jaká auta mně předjíždí přes plnou čáru, vytlačují mně do svodidel atd..ale to už jsme někde jinde, než k čemu je tohle téma.

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co dodat? ach ta česká maloměšťáckost, kdy už se z těch našich hlaviček vytratí...

btw. před studentskýma kolejema v Praze parkuje asi 15 let stará Astra s SPZ xxx 0001, nu asi nějakej mafián :palec2:

Vsaď boty, že před 15-ti lety, když byla astřička nová, tak ji žádný studentík neměl..občas se i taková auta prodají..i se značkou B)

To jinak není žádná maloměšťáckost, bylo to jen konstatování. Prostě jen občas na silnici koukám kolem sebe, tak vidím, jaká auta mně předjíždí přes plnou čáru, vytlačují mně do svodidel atd..ale to už jsme někde jinde, než k čemu je tohle téma.

souhlas,já jsem taky řekl jen svůj názor a rozhodně se nechci s někým hádat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak- nedejbože, kdyby tam byl nějakej kus betonu :)

No tak to by byl nářez :smich: .To bych si snad sám rozbil hubu.

Nejvíc mě serou kamionáci mají letní gumy a zablokují vždy nějaký kopec. Auto když má zimní gumy tak projede skoro všude i neprotaženou silnicí většinou to posere nějakej kamion.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsaď boty, že před 15-ti lety, když byla astřička nová a přihlašovala se, tak si pro tu značku nešel studentík..to možná jeho vlivnější tatík..No a po 15-ti letech? Občas se i taková auta prodají..a to i se značkou B)

sorry JirkoK, ale já se prostě neubráním...

JirikuDC, dlužíš mi boty a věř, že si kvuli tomu pujdu pro nějaky od Versaceho :), jakpak dlouho se vydávají RZ(dříve SPZ), ve tvaru xxx xxxx? 15 let sotva, to bylo xxx xx-xx, takže jsem vyhrál, souhlas? názor, že hezky cisla maji jenom vlivný lidi je absolutně zcestnej, ale nikomu ho neberu. k týhletý vlivnosti stačí mít známýho na správným místě...to je první věc.

druhá věc- k těm Vašim zkušenostem, Vy ty lidi co řídí znáte? jako vemte jed na to, že drtivá většina lidí co maj dražší auta jsou naprosto normální lidi. prasata jsou i ve starých plechovkách, jenže koho si každej spíš všimne? někoho, kdo udělá myšku ve dvojkovým golfu nebo někoho, kdo udělá myšku v A8? ta poznámka o tom telefonování mě ale upřímně rozesmála...

zabiak- o kamionákách a zimních gumách už toho bylo napsáno dost, ono to neni jednoduchý a ty zimní gumy nejsou žádná spása(pro ten kamion) a hlavně jim je nikdo nezaplatí...

mě je jasný, že mě tady teď smetete vašima statisicema km najeto a milionama zážitků s týpkama v Touaregách a A8 co Vás brutálně omezili, nedejbože ohrozili, ale tohle není o autech, ani o penězích...to je to, o co mi jde, takový to paušalizování, že lidí co jezdí jako dobytkové je víc v Touaregách než ve feldách je pro mě něco nepochopitelnýho(ono taky ruku na srdce, tu feldu člověk jen tak nerozhoupe, ale pak je to jenom horší...)

ale tohle je akorat zase flame a zase si tu přijdu jako Luke proti všem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsaď boty, že před 15-ti lety, když byla astřička nová a přihlašovala se, tak si pro tu značku nešel studentík..to možná jeho vlivnější tatík..No a po 15-ti letech? Občas se i taková auta prodají..a to i se značkou  B)

sorry JirkoK, ale já se prostě neubráním...

JirikuDC, dlužíš mi boty a věř, že si kvuli tomu pujdu pro nějaky od Versaceho :), jakpak dlouho se vydávají RZ(dříve SPZ), ve tvaru xxx xxxx? 15 let sotva, to bylo xxx xx-xx, takže jsem vyhrál, souhlas? názor, že hezky cisla maji jenom vlivný lidi je absolutně zcestnej, ale nikomu ho neberu. k týhletý vlivnosti stačí mít známýho na správným místě...to je první věc.

druhá věc- k těm Vašim zkušenostem, Vy ty lidi co řídí znáte? jako vemte jed na to, že drtivá většina lidí co maj dražší auta jsou naprosto normální lidi. prasata jsou i ve starých plechovkách, jenže koho si každej spíš všimne? někoho, kdo udělá myšku ve dvojkovým golfu nebo někoho, kdo udělá myšku v A8? ta poznámka o tom telefonování mě ale upřímně rozesmála...

zabiak- o kamionákách a zimních gumách už toho bylo napsáno dost, ono to neni jednoduchý a ty zimní gumy nejsou žádná spása(pro ten kamion) a hlavně jim je nikdo nezaplatí...

mě je jasný, že mě tady teď smetete vašima statisicema km najeto a milionama zážitků s týpkama v Touaregách a A8 co Vás brutálně omezili, nedejbože ohrozili, ale tohle není o autech, ani o penězích...to je to, o co mi jde, takový to paušalizování, že lidí co jezdí jako dobytkové je víc v Touaregách než ve feldách je pro mě něco nepochopitelnýho(ono taky ruku na srdce, tu feldu člověk jen tak nerozhoupe, ale pak je to jenom horší...)

ale tohle je akorat zase flame a zase si tu přijdu jako Luke proti všem...

A teď mi tady ukaž,kde kdo řekl,že ty lidi jsou nenormální?Já tu jen komentoval Touarega,kterej si to jako nic hasí odstavňákem,kde pak může zablokovat cestu třeba sanitce.Neříkám že jezdím úplně podle předpisů,ale takovýhle lidi jsou u mě prostě hovada,a je mi jedno jestli jedou Audinou nebo feldou.Jo a k těm SPZkám,když máš známýho na správným místě,můžeš si ji dát kliďo i na tráboše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě se najde i pár hovad s felicií,který to dokážou udělat,ale myslím že těch Touaregů bude mnohem víc.

co tohle?

a opakuju, NIKDY nevíš, proč ten dotyčnej chvátá. takže nějaký sázení o tom, že on nikam chvátat nemusel je naprosto irelevantní

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě se najde i pár hovad s felicií,který to dokážou udělat,ale myslím že těch Touaregů bude mnohem víc.

co tohle?

a opakuju, NIKDY nevíš, proč ten dotyčnej chvátá. takže nějaký sázení o tom, že on nikam chvátat nemusel je naprosto irelevantní

No vidíš,akorát nevím,kde tady je řeč o tom,že jsou ty lidi nenormální.Přečti si ještě jednou ten text kde píšu,že lidi co dělaj takový věci jsou hovada a je jedno s čím jedou.

Navíc NORMÁLNÍ lidi takový prasárny nedělaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď už jenom slovíčkaříš, kdybych měl přistoupit na tvojí terminologii, tak jsou to vlastně "normální hovada" a pak je ten zbytek, tzn všichni ostatní jsou "nenormální"

ale je pravda, že NORMÁLNÍ lidi se nikdy nemůžou dostat do svízelný situace, neboť maj svůj život dokonale zařízenej a přesně ví, co kdy přijde, narozdíl od hovad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď už jenom slovíčkaříš, kdybych měl přistoupit na tvojí terminologii, tak jsou to vlastně "normální hovada" a pak je ten zbytek, tzn všichni ostatní jsou "nenormální"

ale je pravda, že NORMÁLNÍ lidi se nikdy nemůžou dostat do svízelný situace, neboť maj svůj život dokonale zařízenej a přesně ví, co kdy přijde, narozdíl od hovad

to teda nevím,že bych slovíčkařil,jenom sem řekl svůj názor a ty máš holt jinej názor,nemá cenu to rozebírat.Nechci se tady s někým hádat,a navíc to není k tématu.

Takže něco málo k tématu-dneska jsem si hezky zajezdil sněhem,bylo to na parkovišti,ne v odstavnym pruhu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Luke: o značkách bysme se mohli bavit celkem dlouho..tak trošku se v tomhle oboru pohybuju :) takže tak trošku vím, jací lidé mají šanci takovou značku dostat..samozřejmě jsou i výjimky :ph34r: A jinak jestli to píšeš s pomlčkou nebo bez..já samozřejmě vím, že krajské RZ jsou od přelomu 2001/2002 (podle zásob) a jsou bez pomlčky, ale dodneska je hodně lidí píše s pomlčkou, říkají jim pořád SPZ atd.. Pro jistotu si ty boty ještě nevybírej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děláš chybu, v odstavným pruhu se náhodou super driftuje, hlavně Touaregy to umi ;)

Ale my s Jirkou3,co máme "jen" O II, se musíme spokojit jen s parkovištěm -_-

A už dost hádání,každý si řekl k odstavnému pruhu svoje, tak zas hurááá na sníh :D

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Luke: o značkách bysme se mohli bavit celkem dlouho..tak trošku se v tomhle oboru pohybuju :) takže tak trošku vím, jací lidé mají šanci takovou značku dostat..samozřejmě jsou i výjimky  :ph34r:  A jinak jestli to píšeš s pomlčkou nebo bez..já samozřejmě vím, že krajské RZ jsou od přelomu 2001/2002 (podle zásob) a jsou bez pomlčky, ale dodneska je hodně lidí píše s pomlčkou, říkají jim pořád SPZ atd.. Pro jistotu si ty boty ještě nevybírej  :D

to je fuk jak to píše hodně lidí, ja to píšu tak jak to je ;)

co se týče RZ, vim jak to chodí, sám nevim o nikom, kdo by za hezci znacku musel třeba platit(krom lidi s 911 a RZ 0911 treba). vim, že bych to sem neměl psát, protože někdo si to vyloží jako machrování, ale u nás na firmě je většina aut s těma hezčíma RZ, kdysi na GIII jsem měl 9999, to bylo celkem dobrý, ale třeba u policajtu mi to vzdycky spis pohoršilo, takže ne takový, jak si někdo myslí, že to lidi dělaj kvuli protekci u policie, je to spíš naopak, tatík už ma na druhým autě RZ která se liší jenom dvěma číslama u písmena...

jinak sem zvedavej na poklouzáníčko zejtra, jedu na otočku do práglu, tak doufam, ze to bude bez kamionu a Touaregu :p

k tomu hádání- to není hádání, já se jen rád biju za svůj názor a pokud mě "protivník" "umlátí" argumentama, ustoupim

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Luke: o značkách bysme se mohli bavit celkem dlouho..tak trošku se v tomhle oboru pohybuju :) takže tak trošku vím, jací lidé mají šanci takovou značku dostat..samozřejmě jsou i výjimky  :ph34r:  A jinak jestli to píšeš s pomlčkou nebo bez..já samozřejmě vím, že krajské RZ jsou od přelomu 2001/2002 (podle zásob) a jsou bez pomlčky, ale dodneska je hodně lidí píše s pomlčkou, říkají jim pořád SPZ atd.. Pro jistotu si ty boty ještě nevybírej  :D

to je fuk jak to píše hodně lidí, ja to píšu tak jak to je ;)

co se týče RZ, vim jak to chodí, sám nevim o nikom, kdo by za hezci znacku musel třeba platit(krom lidi s 911 a RZ 0911 treba). vim, že bych to sem neměl psát, protože někdo si to vyloží jako machrování, ale u nás na firmě je většina aut s těma hezčíma RZ, kdysi na GIII jsem měl 9999, to bylo celkem dobrý, ale třeba u policajtu mi to vzdycky spis pohoršilo, takže ne takový, jak si někdo myslí, že to lidi dělaj kvuli protekci u policie, je to spíš naopak, tatík už ma na druhým autě RZ která se liší jenom dvěma číslama u písmena...

jinak sem zvedavej na poklouzáníčko zejtra, jedu na otočku do práglu, tak doufam, ze to bude bez kamionu a Touaregu :p

Ti se plíst nebudou..ti jezdí přece ve svých pruzích..odstavných :p Jinak cestu si užij -_- Dneska to tady začalo už nějak polevovat, ale odpol zas trošičku připadlo, tak uvidíme B)

Jo a u policajtů mám zatím klid :ph34r:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...