Přejít na obsah

DVD prehravac nebo rekorder


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Premyslim nad nakupem noveho DVD prehravace. Rad bych neco kvalitniho, bez kompromisu. A hlavne aby to byla castecne i investice do budoucna.

Rad bych HD-DVD nebo Blueray, ale to jsou sakra drahe masinky. Takze na to si jeste necham zajit chut. Ale co treba tohle? http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AFF_3613

Prosim, neradte mi zadne Mascomy, Denvery, Sencory apod., za kvalitu si klidne priplatim.

Moje pozadavky:

Kvalita obrazu

5.1 analog i digital audio vystup

Prehravani DivX

DTS dekoder

A nebo misto toho koupit rovnou HDD DVD rekorder? V tom pripade asi radeji s DVB-T?

A nebo jinak - ma to vubec smysl dnes kupovat, kdyz za chvili prijdou HD-DVD a Blue-ray?

Televizi mam zatim Panasonic 32PM11P, nova prijde az ve chvili, kdy budou mit LCD televize bezne digitalni tunery.

Poradte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Designove moc peknej, ale Philips nikdy nepatril mezi mou oblibenou znacku. Nejak k vyrobkum od Philipse nemam duveru...

ani já, ale negativní zkušenost nemám, ono to bude asi jako s tou LCD, počkat až budou mít dig.tuner a bude výběr, totéž asi i pro DVD rec., pokud můžeš, počkej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu :D;) Respektive uvidim jak budu moct :) Muj stary dobry DVD prehravac me pomalu zacina opoustet, nejak se mu prestava libit nacitat disky, tak se poohlizim po nastupci. No a kdyz uz neco kupuju, tak aby to stalo za to ;)

Libi se mi tohle: http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AEA_3260

Ale nekradu kol119

fuj, sem málem upad pod stůl, když jsem viděl cenu :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Objednal jsem ho na vyse uvedenem odkazu ;) A je tam i cena ;)-_-

Marťas, až to bude doma, mohl bys mi pls vyfotit zadní stranu? Řeším taky nákup, ale chci použít sestavu 5.1, co mám z minulého DVD od Sony a třeba by to pasovalo :p

Dík :) a pánbůh ti to oplať na dětech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam mas za konektory? Tenhle Panasonic ma DTS dekoder a proto ma i analogovy vystup na 5.1 repro pomoci cinchu. To byl jeden z mych hlavnich pozadavku :) Jinak fotky jsou na netu, pokud bys byl netrpelivy, jinak ti samozrejme zadni stranu vyblejsknu hned jak bude doma ;)-_-

Uz jsem na netu nasel i navod jak z nej udelat region free, to se hodi ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam mas za konektory? Tenhle Panasonic ma DTS dekoder a proto ma i analogovy vystup na 5.1 repro pomoci cinchu. To byl jeden z mych hlavnich pozadavku :) Jinak fotky jsou na netu, pokud bys byl netrpelivy, jinak ti samozrejme zadni stranu vyblejsknu hned jak bude doma ;)-_-

Uz jsem na netu nasel i navod jak z nej udelat region free, to se hodi ;)-_-

takový podvojný cinche, ale to je maličkost ;)

pošli link na tu zadní stranu plosím :)

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...