Přejít na obsah

Bixenony


Octavius84

Doporučené příspěvky

Do tohodle bych rozhodne nesel, uz kuli ohleduplnosti k ostatnim ridicum, tyhle dodelavky jsou prasarna, a na STK to neprojde.

Dej tam facelift origo xenony, a ty pak max. dodelej na bixenony, xenomam tohle dela, ale kontakt na nej nemam.

jj presne, nehleda nato, si myslim, ze xenony bohate stacej...ale kazdyho vec!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do tohodle bych rozhodne nesel, uz kuli ohleduplnosti k ostatnim ridicum, tyhle dodelavky jsou prasarna, a na STK to neprojde.

Dej tam facelift origo xenony, a ty pak max. dodelej na bixenony, xenomam tohle dela, ale kontakt na nej nemam.

Proc by potom mel davat do originalnich xen.svetel bixenony???To nejak nepobiram... :o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do tohodle bych rozhodne nesel, uz kuli ohleduplnosti k ostatnim ridicum, tyhle dodelavky jsou prasarna, a na STK to neprojde.

Dej tam facelift origo xenony, a ty pak max. dodelej na bixenony, xenomam tohle dela, ale kontakt na nej nemam.

Proc by potom mel davat do originalnich xen.svetel bixenony???To nejak nepobiram... :o:o

No prece abych mel bixenony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do tohodle bych rozhodne nesel, uz kuli ohleduplnosti k ostatnim ridicum, tyhle dodelavky jsou prasarna, a na STK to neprojde.

Dej tam facelift origo xenony, a ty pak max. dodelej na bixenony, xenomam tohle dela, ale kontakt na nej nemam.

Proc by potom mel davat do originalnich xen.svetel bixenony???To nejak nepobiram... :o:o

Myšleno asi jako předělat na xenon ještě tu dálkovou halogenku bych řekl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm..... mi přijde, že tady někdo neví co je bixenon a plete si ho s mlhovkou. :D

Bixenon je náhrada dvouvláknových žárovek (např. H4, tj. dvě lampy na jedné patici) a viděl jsem i homologované sady. Myslím, že teď i někdo takovou prodává na aukru.

Těch typů "bixenonů", co se prodává, je víc:

H4-2 xenon potkávací světla +halogen vlákno dálkové (výbojka a halogen na jedné patici)

H4-3 (elektromagn.posun v jedné komoře výbojky)

H4-4 bi-xenony tj. xenon světla i dálkové – v podstatě dvě sady (4 startéry) vyústěné do dvou dvoukomorových výbojek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesnasim ty paka co s tim sviti... Jezdim hodne v noci a par jsem jich jiz potkal, je to prasarna a za tu cenu jeste vetsi... Sorry ale muj nazor na vec! ;)

No voni taky dojezdej, uz jsem videl takhle koktu co mela prokoply svetla, a hadejte proc... byl to mistni, takze to hovado znam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na kolik vyjde prestavba na facelift+xenony. Asi docela ranec ne?

Tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=18124 v exterieru se mužeš podívat kolik za tu přeztavbu na facelift kdo dal. Od 8 - 15tis. podle toho co koupíš nové a co staré (misto světel budeš mít dodělání regulace) + 11tis Xenony. Takže tak 19-26.

Takže docela ranec, ale zase to není tak ztracená investice pak to auto lépe prodáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mě to vyšlo zatim na 10t,ale zatim nemám dynamickou regulaci. :(

no jo, ale ty uz si mel i predtim facelift a to ja nemam, takze bych musel predelavat vsechno

no tak to ti poradim ... nech si to bouchnout a zaplatit od pojistovny ... ja jsem to tak udelal i kdyz ten tukec nebyl umyslny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to vyšlo zatim na 10t,ale zatim nemám dynamickou regulaci. :(

no jo, ale ty uz si mel i predtim facelift a to ja nemam, takze bych musel predelavat vsechno

no tak to ti poradim ... nech si to bouchnout a zaplatit od pojistovny ... ja jsem to tak udelal i kdyz ten tukec nebyl umyslny

No tak umyslne se mi to delat vazne nechce, ale rada taky zajimava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...