Přejít na obsah

policie


Doporučené příspěvky

Chci jse jen zeptat.Už jste nekdy dostali pokutu za to,že máte nomontovaný laděný vejfuk.Já ho mám asi týden a už jsem ji dostal.Normalně jsem jim předložil doklad o atestu a stejně jse se mnou vůbec nebavili.Je to vůbec možný,aby to mohli pokutovat.Nechtěl jsem se s nima hádat protože mám na octě víc takovejch věcí který atest vůbec nemaji,ale těch jsi nevšimli. :o  :angry:

Žádnou pokutu Ti za homologovanou věc dát nemohou.Nestačí ale kus papíru.Homologace musí být vyznačena přímo na dílu.Potom nejseš ani povinen dokladovat nějaký atestem.K tekovýmto věcem je dobý zná vyhlášku 341/2002 o tech.způsobilosti. a podm.provozu...

Další věc je,že Ti to je celý na pikaču,když Tě potom setřou za něco jinýho. ;)

No já sem montoval křídlo WRC a pak sem jel na STK křídlo má na sobě vyražený atest a na technickej mi řekli že to mi udělá jakejkoli maník za 15 min. , ale technickou sem prolez napsal ho do lehkejch závad a bylo, jinak taky na auto nedám nic bez atestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem montoval křídlo WRC a pak sem jel na STK křídlo má na sobě vyražený atest a na technickej mi řekli že to mi udělá jakejkoli maník za 15 min. , ale technickou sem prolez napsal ho do lehkejch závad a bylo, jinak taky na auto nedám nic bez atestu.

Čísla homologací jsou udělaná tak,aby bylo zřejmé,že jsou z výroby.

Součástí homologace je číslo na výrobku.Podle něj se velice jednoduše dá zjistit,jestli přísluší danému doplňku a zda deklarovaný výrobce takovou věc nechal schválit.

S plky,že mi to někdo za pár minut atestem opatří bych ho poslal do patřičných míst.Buď Ti dokáže,že je falešnej nebo musí držet hubu.Moje zkušenosti s mechoši na STK jsou takové,že jsou to ještě větší tupci než švestky.

Edit:

Pro názornost např.číslo homologace pod kterým má schváleny některé výrobky Milotec.

post-18-1172608648_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...