Přejít na obsah

Opět new car


TomasB

Doporučené příspěvky

S kým třeba trošku více spolupracujeme je Aleš Horna (Radanal), je to teda mimochodem můj kámoš, což je spíše náhoda a ten dělá jen kapalinovou chromatografii a elektrochemické metody, občas třeba nějakej ten GC přes nás. A ten je vysoce odborně erudovaný, mimochodem pořádá už myslím 6 nebo 7 let odborné konference, má rozjeté nějaké výzkumné projekty ve spolupráci s VÚOS. S firmou začínal tak, že pobejval před lety ve státech, získal tam kupu certifikátů od výrobců a začal tady kšeftovat s výše uvedeným. Dneska už je v tom dobře zapikanej. A taky dělá jen top kvalitu.

www.radanal.cz

Jestli ti něco říká jméno Prof. Churáček, což byl docela pojem v oblasti analytické chemie, tak Aleš je s ním příbuznej ;)

Bohuzel nerika, znam spis vodare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodělávka N1 nejde do aut s hlavovejma pytlema a svyhřejvenejma zadníma sitzama, to je možná příčina, proč ti to neudělají do skladovek, ale hlavně do referenček, který zejména bývaj nabušený výbavou vč. max pytlů ;)

Jinak ležák ze skladu většinou moc vybavenej nebejvá - je to horší průměr určenej pro normální cesťáky (2 pytle + ABS a možnáý a/c), nebo lidi co moc nechtějí/nemůžou si dovolit...a který nechtějí čekat. My brali OII Combi v kůži s DSG a spoustou pičovinek bratru za skoro mega bez slev a odpočtu a čekalo se 4 týdny, což mi přijde oki. ;)

edit: Takže Ann Arbor se nekonal?  :unsure:

chlapi, vy to fakt nečetli? Dyť jsem to tady psal! :wacko:

On ale 2,0 je zas lepší vybavený než 1,9

já do týhle sekce zas tak moc nechodim :)

jinak ty mondea - 7xx000 s DPH je po montáži N1 - 19% a to je taky znát :p

a k tý rychlosti - myslel jsem, že jak je na dálnicích značka rychlost 130km/h po obou stranách, tak že se to jako sčítá, ne? lol to pak Tome jedeš ještě pod limitem těch 180 :D;)

tak jsem koukal do konfigurátoru Forda, a základ je 774.900,- , akorát ty Mondea 100% nejsou v základu, minimálně je na tom Metla a Alu, což je hned + min. 50tis, protože metla na Mondeo stojí cca 18tis a nejlevnější alu 33tis. Co tam je ještě navíc nevím, zatím jsem viděl jen jedno(dodáno v prosinci 2006) víceméně exteriér, když jsem kolegyni pomáhal s věcma do kufru. To znamená, že katalogová cena minimálně nějakých 825tis. s DPH a to jsem stále nezapočítal cenu mříže! A konečná cena byla 530 bez DPH, což je cca 630 s DPH. A to už je minimálně cca 200tis. sleva!!!! Tak nevím, nevím, jestli nakonec nešáhnu po tom Mondeu, když jsou schopni takhle srazit cenovku. To Škodárna se tomu, jak se zdá, brání. Uvidíme, jak se to vyvine, zatím mám nabídnutou slevu na objednanou OII 8%. To u Forda ta sleva byla min. 24%. Pokud se na ty prachy jako za Mondea dostanu s nějakou výbavou navíc, kterou nechci oželet, tak OII, jinak asi spíše Mondeo(bohužel). Jsem ve firmě pár dní, tak by bylo přinejmenším neuvážené hnedka zkoušet auto za víc, než aktuálně kupovali kolegové, kteří tam dělaj leta. Zase nejsem magor. Jinak to vypadá, že ta jedna OII za cca 540,- skladovka s N1 byla fakt nějaká náhoda, protože tohle auto se těžko v N1 jako skladovka hledá! Na Jarově mi nabídli OII 2,0 Ambiente v základu i s přepážkou za něco málo přes 520 bez DPH. Což by byla dobrá cena, ale ještě mi tam chybí pár věcí ve výbavě a rozhodně nechci bílou a na plechu. Tak jak na to koukám, tak to Mondeo není až tak ze hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže upřesním. Mám nabídku na Mondeo 2,0TDCI 130k, Ghia(max. výbava), kombi s N1. Cena 846.000,- Po slevě 26%!!!!!!! 626tis, tedy bez DPH 542 tis. A tomu říkám SLEVA :o Tak uvidíme, co na to řekne Uli.

FordMondeo .

ušetříte 26% !!

Nabízený vůz:

výbava: Ghia + výr.číslo: 7D49770 – výroba 9.3.

karoserie: kombi barva: machine (stříbrošedá met.)

motor: 2,0 TDCi / 130k převodovka: 6-stupňová manuální

Standardní výbava modelu Ghia + kombi

- dvoustupňový airbag řidiče, airbag spolujezdce - boční + stropní airbagy

- el.ovl.a vyhřívaná zpětná zrcátka s osvětlením - přední mlhová světla

- elektronicky řízená klimatizace - posilovač řízení

- Sada Dynamic 2 (IVD+ radio CD/MP3 Sony) - střešní ližiny

- centrální zámek s dálk.ovládáním (2 ovladače) - imobilizér motoru

- elektricky ovládaná přední i zadní okna - ABS + kotoučové brzdy

- elektricky nastavitelná výška sedačky řidiče - 3 zadní opěrky hlavy

- nastav.bederní opěrka u sed. řidiče i spolujezdce - volant obšitý kůží

- kola 16“ x 6,5 z lehkých slitin, pneu 205/55R16 - pylový a pachový filtr

- bezpečnostní brzdový asistent (EBA) - palubní počítač

- dešťový senzor a samočinná aktivace světlometů - vyhřívané čelní sklo „Quickclear“

- vnitřní zpětné zrcátko s automatickým zacloněním - středová konzola

Výbava nabízeného vozu: Cena Ghia+

 standardní výbava 2,0 TDCi 130k, Ghia+ kombi 819.900

 kola z lehkých slitin 17“x6,5 6.900

 boční lišty v barvě karoserie 1.000

 metalický lak 17.900

CENÍKOVÁ CENA 845.700

Bonus 26% při odběru vozu do 31.3.2007 - 219.880

Akční cena vč. DPH: Kč 625.820

Vůz lze dodat s úpravou na nákladní 5-místný vůz N1 s nárokem na odpočet DPH !!

Cena N1 včetně přepážky bez DPH: Kč 541.800

Speciální nabídka: zimní kola (kompletní sada) v ceně 24.900 Kč pouze za 10.000 Kč !!

Prodloužená záruka FordProtect: 3 roky/ 60.000 km 6.630 Kč

(cena zahrnuje slevu 15% při koupi záruky 3 roky/150.000 km 15.895 Kč

společně s novým vozem) 4 roky/100.000 km 15.555 Kč

NAVÍC : speciální Plus leasing s nulovým navýšením, počáteční splátkou již od 7% a s asistenční službou

FordAssistance na 3 roky zdarma !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o to cumim :o

no, taky jsem čuměl a hned si to s nima dohodl, že mi jeden kus podrží, když už jsme u nich 3ks koupili. Tak doufám, že to schválí. Pokuď ne, tak taky houby zle, tenhle tejden už kolega bude mít to mondeo, už je na prodejně a vyřizujou se papíry, tak zdědím jeho Octuli 2,0. V nejhorším s tím tak 1/4 roku pojezdím a pak stejně bude nové, protože tahle už má 3 roky a stejně půjde z firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve čtvrtek přebírám Octuli dvoulitra, v pátek mi poslíček donese tydlifoun(narychlo jsem kouknul co T-Debile nabízí a vybral jsem si Nokii E50, tak snad budu spokojenej) a příští týden už by měl bejt i noťas(už vím, že tam budu mít tu Vistu, tak jsem zvědavej, jak se s tím budu seznamovat, kurva za novoty :disgust: ). Teď ještě Visa karta, to chvíli potrvá a uvidíme co ve Waršavě ohledně new car.

Jinak dneska na E67 lovilo zeleno-bílé Mondeo ST. A posranej polskej kamion se mi se svojí 90kou na tacho nacpal do levýho těsně předemnou, tak se fakt dobře brzdilo z těch 170ti. Samozřejmě předjížděl zas "půl hodiny". Mimochodem, není zakázáno předjíždění pro náklaďáky na dálnici? Já jen, že předjíždí o 106 a furt brzdí a tvoří nebezpečné "hrozny".

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni, to by nikam nedojely. Ale neco je tam urcite o zdrzovani provozu.

nebejt sem tam nějakejch kokotů, kteří se vlečou v levým, tak to proletím konstantní rychlostí jak po másle. Ona ta dálnice je celkem volná, řekl bych přijatelný provoz. Až na ty tupouny z widlákova nebo odkuď jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...