Přejít na obsah

Opět new car


TomasB

Doporučené příspěvky

Aha, takže přecejenom vlastně "nesměj" předjíždět, ale v tom odstavci co jsi uvedl je to napsáno tak, že si to stejně každej může vysvětlit po svém. :disgust:

Předjíždět někoho kdo jede 90 může být pro někoho dostatečné rychlostí 90,5km/h :disgust:  A je to na zastřelení.

Nedělej z toho guláš, nikde není psáno, že nesmí předjíždět.

Co si jak vyložíš a za čím co hledáš je volovina. prostě mohou využít levý jízdní pruh k objíždění, předjíždění atd. Když tam pojede stará svině 70km/h, tak ho taky budeš chtít s tím kamionem předjet, vžij se na druhou stranu do pozice těch chlapů. Hele já ty kamióny také nemusím, ale všeho s mírou ;)

cos myslel tou starou sviní ;) doufám,že ne mojí lízinku s vlekem :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže přecejenom vlastně "nesměj" předjíždět, ale v tom odstavci co jsi uvedl je to napsáno tak, že si to stejně každej může vysvětlit po svém. :disgust:

Předjíždět někoho kdo jede 90 může být pro někoho dostatečné rychlostí 90,5km/h :disgust:  A je to na zastřelení.

Nedělej z toho guláš, nikde není psáno, že nesmí předjíždět.

Co si jak vyložíš a za čím co hledáš je volovina. prostě mohou využít levý jízdní pruh k objíždění, předjíždění atd. Když tam pojede stará svině 70km/h, tak ho taky budeš chtít s tím kamionem předjet, vžij se na druhou stranu do pozice těch chlapů. Hele já ty kamióny také nemusím, ale všeho s mírou ;)

jo, oni vesměs jedou kolem 90 a ještě se kvůli jednotkám km/h předjížděj. Jen občas jede nějaká lemra 70-80. Jinak tuším 80 je na dálnici minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže přecejenom vlastně "nesměj" předjíždět, ale v tom odstavci co jsi uvedl je to napsáno tak, že si to stejně každej může vysvětlit po svém. :disgust:

Předjíždět někoho kdo jede 90 může být pro někoho dostatečné rychlostí 90,5km/h :disgust:  A je to na zastřelení.

Nedělej z toho guláš, nikde není psáno, že nesmí předjíždět.

Co si jak vyložíš a za čím co hledáš je volovina. prostě mohou využít levý jízdní pruh k objíždění, předjíždění atd. Když tam pojede stará svině 70km/h, tak ho taky budeš chtít s tím kamionem předjet, vžij se na druhou stranu do pozice těch chlapů. Hele já ty kamióny také nemusím, ale všeho s mírou ;)

cos myslel tou starou sviní ;) doufám,že ne mojí lízinku s vlekem :smich:

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder: Dneska jsem zkoušel jet jak jsi mi psal a je to o 8km delší, cesta není rozjebaná jak tankodrom a při dnešním testu 140-160km/h stejná doba dojezdu. Jsem dneska testoval jak se pohne spotřeba, když to pojedu těch 140-160 a vyšlo mi to na 5,2/100. Při těch 170-190 spotřeba cca 7/100. Jinak jsem to bral až na konec dálnice a tam na Bohdaneč, a pak odbočka na Hradiště na písku a napojil jsem to na Hradubickou. Ty to bereš asi stejně do Pardubek, viĎ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže přecejenom vlastně "nesměj" předjíždět, ale v tom odstavci co jsi uvedl je to napsáno tak, že si to stejně každej může vysvětlit po svém. :disgust:

Předjíždět někoho kdo jede 90 může být pro někoho dostatečné rychlostí 90,5km/h :disgust:  A je to na zastřelení.

Nedělej z toho guláš, nikde není psáno, že nesmí předjíždět.

Co si jak vyložíš a za čím co hledáš je volovina. prostě mohou využít levý jízdní pruh k objíždění, předjíždění atd. Když tam pojede stará svině 70km/h, tak ho taky budeš chtít s tím kamionem předjet, vžij se na druhou stranu do pozice těch chlapů. Hele já ty kamióny také nemusím, ale všeho s mírou ;)

jo, oni vesměs jedou kolem 90 a ještě se kvůli jednotkám km/h předjížděj. Jen občas jede nějaká lemra 70-80. Jinak tuším 80 je na dálnici minimum.

Pozor, na dálnici je minimum 60km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže přecejenom vlastně "nesměj" předjíždět, ale v tom odstavci co jsi uvedl je to napsáno tak, že si to stejně každej může vysvětlit po svém. :disgust:

Předjíždět někoho kdo jede 90 může být pro někoho dostatečné rychlostí 90,5km/h :disgust:  A je to na zastřelení.

Nedělej z toho guláš, nikde není psáno, že nesmí předjíždět.

Co si jak vyložíš a za čím co hledáš je volovina. prostě mohou využít levý jízdní pruh k objíždění, předjíždění atd. Když tam pojede stará svině 70km/h, tak ho taky budeš chtít s tím kamionem předjet, vžij se na druhou stranu do pozice těch chlapů. Hele já ty kamióny také nemusím, ale všeho s mírou ;)

cos myslel tou starou sviní ;) doufám,že ne mojí lízinku s vlekem :smich:

To bych si přece nikdy nedovolil Petře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

80 na sto percent ,keby tam bola 60 tak tam ozaj mozes ist aj na babete :p:p

No já to beru tak, že se na dálnici jezdí i v obci je tam nejnižší 65km/h zacož se všem omlouvám, sekl jsem se o 5km/h, jinak máte samosebou pravdu, mimo obec je to 80km/h.

§35 odst.1 :

Na dálnici je dovolen jen provoz motorových vozidel a jízdních souprav, jejichž nejvyšší dovolená rychlost2) není nižší než 80 km.h-1. V úseku dálnice procházejícím obcí je dovolen i provoz motorových vozidel a jízdních souprav pro veřejnou hromadnou dopravu jejichž nejvyšší povolená rychlost2) není nižší než 65 km.h-1. Mimo obslužná zařízení dálnice je ostatním účastníkům provozu na pozemních komunikacích zakázán vstup na dálnici, chůze a jízda po dálnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže bando, Hansueli mi ve Waršavě schválil to Mondeo, takže super. Dneska jsem se zastavil cestou z letiště v Boleslavi vyzvednout nezbytné dokumenty(asi 20různých pičovin), který musím zítra na firmě obouchat štemplama a vyplnit. Auto už se dneska vyclívalo, zejtra pošlem akontaci a příští čtvrtek nebo pátek ho budu mít připraveno k vyzvednutí. Jinak dle faktury je cenovka před slevou 864.621,-Kč včetně DPH. Konečná cena bez DPH je 541.800,-. Tak myslím, že naprosto super cenovka. Pro ilustraci přikládám fotečku jak bude +/- vypadat, fotnul jsem si jejich předváděčku, která je ve stejné barvě jako bude ta moje. Jinak bude stát na 17kách 225. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem, kolegovo Mondeo, který jsme spolu minulý čtvrtek byli převzít už je zpět u prodejce. Hned první noc ho málem ukradli. Dneska jsem si ho prohlížel v servisu, už má nové dveře a nový středový panel. Ty kurvy vysekali zámek ve dveřích, ustřihli defend lock, rozhrabali palubovku, na zámek motorového prostoru evidentně měli už udělaný klíč, protože do motorového prostoru se dostali bez poškození, ten zámek je pod znakem na masce. Už byla nějak přehozená ŘJ nebo něco takového. Nakonec je buď někdo vyrušil nebo je fakt zastavil imobilizér s plovoucím kódem.

Jak je vidět, tak defend lock je k hovnu. Auto muselo být do servisu odtaženo. A to to má najeto asi 100km :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem, kolegovo Mondeo, který jsme spolu minulý čtvrtek byli převzít už je zpět u prodejce. Hned první noc ho málem ukradli. Dneska jsem si ho prohlížel v servisu, už má nové dveře a nový středový panel. Ty kurvy vysekali zámek ve dveřích, ustřihli defend lock, rozhrabali palubovku, na zámek motorového prostoru evidentně měli už udělaný klíč, protože do motorového prostoru se dostali bez poškození, ten zámek je pod znakem na masce. Už byla nějak přehozená ŘJ nebo něco takového. Nakonec je buď někdo vyrušil nebo je fakt zastavil imobilizér s plovoucím kódem.

Jak je vidět, tak defend lock je k hovnu. Auto muselo být do servisu odtaženo. A to to má najeto asi 100km :angry:

Kolega se ve Waršavě dohodl se šéfem, že tam nechá namontovat Šerloka. Koštuje to cca 30tis za montáž + 6000,- ročně poplatek. Tak by to zas mělo bejt trošku líp zabezpečený, bydlí v Praze <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...