Přejít na obsah

Toto forum podporuje Podvody!!


zabiak

Doporučené příspěvky

OK takze budeme kontrolovat vsechny inzeraty jedny po druhym a budeme zjistovat kteryy je adekvatni a ktery ne

ten co ma moc levnou cenu budem automaticky mazat protoze to je asi kradeny tam kde zas nekdo prodava draho budeme taky mazat protoze to je zase zlodejna

v tom pripade vypisuju konkurs asi tak na 10 moderatoru!! :huh: nebo misto sekce bazar dame odkaz na skoda-originalni dily a je to :-)

lidi neblaznete uz

nesnasim podvody a zasadne je nedelam ale zaroven taky nejsem policajt

in zerat na servisky jsem sam jiz parkrat smazal ale to jsem opravdu nevedel ze se prodavaj i ve skodovce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze mi tahle diskuse a hlavne chabe argumenty diskutujicich pripadji nemoralne trapne, rozhodl jsem se, ze budu prodavat servisni knizky. Cena stejna jako v servisu. Pokud nekdo mate zajem, napiste mi... A myslim to vazne!

:worthy prosím, tímto se všem diskutujícím omlouvám za chabost a morální trapnost svých příspěvků ..., neberte je v potaz, jsou nicotné... A myslím to vážně ! kol10kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze mi tahle diskuse a hlavne chabe argumenty diskutujicich pripadji nemoralne trapne, rozhodl jsem se, ze budu prodavat servisni knizky. Cena stejna jako v servisu. Pokud nekdo mate zajem, napiste mi... A myslim to vazne!

:worthy prosím, tímto se všem diskutujícím omlouvám za chabost a morální trapnost svých příspěvků ..., neberte je v potaz, jsou nicotné... A myslím to vážně ! kol10kol11

Vidis to, tak nakonec je "nemoralne trapne" bejt proti podvodum, fakt obrazek spolecnosti (uz ted vidim, jak odpurce napada napsat, ze prodavat servisku neni podvod, a to ostatni?), kdyz tu pak bude nekdo kricet, ze ho nekdo okrad, znasilnil, podved, budu se jen tise smat a radovat :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze mi tahle diskuse a hlavne chabe argumenty diskutujicich pripadji nemoralne trapne, rozhodl jsem se, ze budu prodavat servisni knizky. Cena stejna jako v servisu. Pokud nekdo mate zajem, napiste mi... A myslim to vazne!

Já si myslím, že by to chtělo nějakou morální reportáž....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze mi tahle diskuse a hlavne chabe argumenty diskutujicich pripadji nemoralne trapne, rozhodl jsem se, ze budu prodavat servisni knizky. Cena stejna jako v servisu. Pokud nekdo mate zajem, napiste mi... A myslim to vazne!

ty si vazne kokotor... :D vim, chabe a navic nemoralne trapne, ale ta tvoje radoby chytra kompozice vetnych spojeni co tu predvadis me proste vyprovokovala... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze mi tahle diskuse a hlavne chabe argumenty diskutujicich pripadji nemoralne trapne, rozhodl jsem se, ze budu prodavat servisni knizky. Cena stejna jako v servisu. Pokud nekdo mate zajem, napiste mi... A myslim to vazne!

ty si vazne kokotor... :D vim, chabe a navic nemoralne trapne, ale ta tvoje radoby chytra kompozice vetnych spojeni co tu predvadis me proste vyprovokovala... ;)

neumis pochopit souvětí, nebo tě to iritovalo jen tak... asi ano, takže další tristní odpověď do sbírky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze mi tahle diskuse a hlavne chabe argumenty diskutujicich pripadji nemoralne trapne, rozhodl jsem se, ze budu prodavat servisni knizky. Cena stejna jako v servisu. Pokud nekdo mate zajem, napiste mi... A myslim to vazne!

ty si vazne kokotor... :D vim, chabe a navic nemoralne trapne, ale ta tvoje radoby chytra kompozice vetnych spojeni co tu predvadis me proste vyprovokovala... ;)

neumis pochopit souvětí, nebo tě to iritovalo jen tak... asi ano, takže další tristní odpověď do sbírky...

Po nemoralne trapne ted pro zmenu tristni, kluci, politologie nebo filozofie, to jsou vase vedy? Ja uz vazne nemuzuuuuu :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neumis pochopit souvětí, nebo tě to iritovalo jen tak... asi ano, takže další tristní odpověď do sbírky...

mozna... mozna si jen nepochopil sarkasmus, nechci tady slovickarit... o mem chapani se taky nebudeme prit, proste me pobavila (ne prvni) reakce Martinoslava... souhlasim s nejakymi argumenty u obou stran, sam znam cloveka, co si koupil novou servisni knizku, protoze koupil auto bez ni a auto si poctive servisuje dal. nevim, jestli je to original nebo duplikat a v tomto pripade je to jedno, protoze vim ze by to pri prodeji nezneuzil. pokud nekdo vedome knizku pri prodeji zfalsuje, pak je to nehorazny svinstvo, ale samotny zakaz prodeje to podle me neresi... takze zase je to vsechno jen o lidech a jejich svedomi... ja se v ramci moznosti ridim heslem zij a nech zit, ale zaroven myslim na to, ze na kazdou svini se vari voda...

sorry za dalsi tristni odpoved... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze to jsem uz zase u tech argumentu, ktere, nevim proc, nedokazete pochopit. Pro me je to jasne - servisni knizky prodava sama skodovka = nevidim duvod, proc by se nemohly prodavat tady. Argumentace o zneuziti je sice pravdiva, ale zneuzit ji muze az ten, kdo si ji koupi a je preci uplne jedno jestli si ji koupi tady nebo primo v servisu. Jestli takhle chcete obvinovat, pak obvinujte ale treba prodejce nozu, ze prodava noze, obvinujte prodejce hamburgeru, ze prodava nezdrave jidlo, obvinujte prodejce kuchynskych valecku, za to ze s nimi manzelky mlati pres hlavu manzely, obvinujte polovinu lidi z bazaru, ktery prodavaj veci s nelegalnim puvodem. Opravdu tu vasi sverepou obhajobu zakazu prodeje servisek nechapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtel videt svet jenom cernobile, ale na to sem asi prilis inteligentni, sorry B)

Cernobile, nebo ruzove? :D

Ruzove uz mam za sebou lol-_-

Myslím, že už to řešit nemusíme zaslepenost obhajovatelů je taková, že nemáme šanci vysvětlit, že podvádět se nemá. A navíc servisky se zde již neoběvují asi ho již zavřeli tak mu přeji at spoluvěznům co nejvíce padá mýdlo. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi zajimave tema :)

Kvete tu i prodej falzifikatu znamych znacek. (autor sam priznava, ze to neni original, ale stitky, jsou pry kvalitne prisite :D )

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=22729&st=0

No, tak majitel snad ani neví, co nabízí, protože zprvopočátku psal, že se jedná o "značkové oblečení NIKE PUMA DIESEL" a "originál vše našitý nic nalepenýho" a později připouští, že se jedná o fake, kdy teda nestydatě pomocí veřejné inzerce na internetu nabízí nelegální zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že už to řešit nemusíme zaslepenost obhajovatelů je taková, že nemáme šanci vysvětlit, že podvádět se nemá. A navíc servisky se zde již neoběvují asi ho již zavřeli tak mu přeji at spoluvěznům co nejvíce padá mýdlo. lol

_icon_smich.gif _icon_smich.gif Mě přišlo podobné slovo, ale naštěstí jsem se doftípil kol-99.gif kol-91.gif

A todle se může?To není podvod?Kámo fakt nic ve zlém,ale když chceš být čestný,tak buď čestný za každých okolností a ne jenom když se Ti to hodí do krámu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...