Přejít na obsah

Mimoň 4.-6.5.2007


baurak

Doporučené příspěvky

No raději jsem po něm fakt nepil.

Ale ta co spala v autě se mnou byla dobrá a tý bych se nebál a byla policistka:))

Tak tady sem hodím některá fota a zbytek bude na webu sem dám octavie co jsem chytil.

Tahle měla supr kola a vůbec vypadala dobře

tahle černá je přece Mad Mika ! Jsme se tady o tom bavili, že jsme se tam potkali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle černá je přece Mad Mika ! Jsme se tady o tom bavili, že jsme se tam potkali.

Tak ten stál kousek odemně :palec2:

Tak fotky už jsou nahrány ve fotogalerii :palec2:

Další mazec se stal, že v mimoni blízko mě stál favorit se stříbrnými samolepkami na oknech vypadalo to jak hory nebo sních celé okna takhle sprasené. A když jsem přijel domu tak před mim barákem byl ten favorit roztřelenej a sestřelil dalších 5 aut a byl pěkně na sračku naštěstí se řidiči nic nestalo. Ale náhoda jak svině svět je malej

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2zabiak: Libilo se ti to, protoze jsi se vozral... To s tema holkama, to je nechutny... lol

Octu s predkem z Alfy nemam, ale mam naprosto tragicky predek jinak hezkeho auta - Passata

A pak tu mame jeden libovy model - Pipi puncochata :D

Ten Passat je hroznej, aspoň kdyby ten nárazník dal do černý barvy, ale takhle je to děs stejně jak ta punčoška...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...