Přejít na obsah

Modely škodovek


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Pěkné, pěkné jen co je pravda. Já zatím ty starší modýlky - Kaden 110R a 120 a potom Igra Laurin a Klement. Od Abrexu zatím Octavia a 120L. Potom RC Octavia RS Čína.

Brousím si teď zuby na 110R na bovden, ale drahé. Já vůl ho kdysi měl, ale jak to tak bývá padlo na pokusy.

Máš už toho dost co? (myslím modely :D )

Editováno: , autor: Madcore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dřív hlavně papírové modely, ale měl jsem nějaké demoliční období mezi dětstvím a pubertou. Teď modely Škoda okrajově. Hlavní koníček jsou knihy a prospekty o škodovkách.

Poličky kup raději dvě -_-

Na skodateam 130 RS na vysílačku http://www.skodateam.cz/ - jestli neznáš?

Poličky beru dvě, neboj, i kdyby jedna měla být poloprázdná, ale lepší než pak nemít nebo mít jinou!

Kde je tam ta škodovka? Nemůžu jí najít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na ten zelený Magnum a Man pod ním..máme podobný vkus :) Jen já je mám ještě v krabici..částečně..není nějak čas

Ještě mám hromadu voj. techniky, tu jsem měl v práci v kanclu, ale teď asi taky najde místo ve vitrínce:-)

A v krabici toho mám na rok dopředu :feve: Nejvíc jsem toho slepil na Gymplu, večer místo bedny, pak řišla výška, ženské a bylo po modelaření :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...