Přejít na obsah

Modely škodovek


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Exkluzívní smlouvu na výrobu modelů Škoda získal Abrex..z toho důvodu už Kaden tyhle modely nevyrábí..ale dají se Kadeny ještě sehnat na Aukru a tak..

Jinak Abrex chystá ucelenou serii od počátku Škody,proto podle mně spíš budou připravovat průběžně různě staré modely,aby si každý přišel na svý..určitě teď nevychlí všechny aktuální modely naráz,ale budou je střídat s historickými..fAVORIT, Š100, Š1000, L&K..je toho moc

Aha, já si říkal, proč se Kaden ztratil, prt. jeden čas bylo tolik modleů a teď je sortiment omezený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exkluzívní smlouvu na výrobu modelů Škoda získal Abrex..z toho důvodu už Kaden tyhle modely nevyrábí..ale dají se Kadeny ještě sehnat na Aukru a tak..

Jinak Abrex chystá ucelenou serii od počátku Škody,proto podle mně spíš budou připravovat průběžně různě staré modely,aby si každý přišel na svý..určitě teď nevychlí všechny aktuální modely naráz,ale budou je střídat s historickými..fAVORIT, Š100, Š1000, L&K..je toho moc

Aha, já si říkal, proč se Kaden ztratil, prt. jeden čas bylo tolik modleů a teď je sortiment omezený...

On už to prý nesmí dokonce ani prodávat..proto jsou na většině krabiček místo znaku škodovky jiné obrázky.. To,co se dá ještě koupit,jsou jen nějaké staré zásoby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exkluzívní smlouvu na výrobu modelů Škoda získal Abrex..z toho důvodu už Kaden tyhle modely nevyrábí..ale dají se Kadeny ještě sehnat na Aukru a tak..

Jinak Abrex chystá ucelenou serii od počátku Škody,proto podle mně spíš budou připravovat průběžně různě staré modely,aby si každý přišel na svý..určitě teď nevychlí všechny aktuální modely naráz,ale budou je střídat s historickými..fAVORIT, Š100, Š1000, L&K..je toho moc

Aha, já si říkal, proč se Kaden ztratil, prt. jeden čas bylo tolik modleů a teď je sortiment omezený...

On už to prý nesmí dokonce ani prodávat..proto jsou na většině krabiček místo znaku škodovky jiné obrázky.. To,co se dá ještě koupit,jsou jen nějaké staré zásoby

To je hustota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám model mé Octavie doma. 1:43 a opravdu paráda propracováno do posledního detailu. Uvnitř to má i palubku fakt mrda. Udělám recenzi. :palec2:

Od které firmy? teď bylo v SM srovnání dvou různých-Abrex a nějaké W něco...

Mám Abrex. A která to v tom srovnání vyhrála?

post-873-1182845790_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám model mé Octavie doma. 1:43 a opravdu paráda propracováno do posledního detailu. Uvnitř to má i palubku fakt mrda. Udělám recenzi. :palec2:

Od které firmy? teď bylo v SM srovnání dvou různých-Abrex a nějaké W něco...

Mám Abrex. A která to v tom srovnání vyhrála?

Ta druhá-lepší intoš a motor, cena, jen lak horší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...